• Obniżka

1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Płyty betonowe beton architetktoniczny porowaty 120 x 60

139,99 zł Brutto - 50,00 zł
189,99 zł

Dekoracyjna płyta z betonu architektonicznego idealnie nadaje się do wnętrz i na elewacje. Nasze płyty można stosować np. na ścianach, kominkach, sufitach, ogrodzeniach, murach oporowych, cokołach itp. 

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu niepowtarzalny wzór połączony z ekstremalną wytrzymałością zachowując przy tym niską wagę naszych płyt z betonu architektonicznego.

Na płytach z betonu architektonicznego mogą występować, naturalne, zamierzone cechy tego produktu: przebarwia, różnice kolorystyczne, odpryski, uszczerbienia, nierówności powierzchni, różnice w wymiarach +/- 3mm.

  • Wymiary: 120cm x 60cm x 1 cm
  • kolor: szary
  • waga: ok. 12kg
  • Cena za 1 sztukę.

685 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie
facebook