• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie mini, cegiełki na ścianę

149,99 zł Brutto - 40,00 zł
189,99 zł
69 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Mini lico gotyckie to cegiełki na ścianę starannie wycięte na wzór klasztornej cegły gotyckiej w zmniejszonej wersji. Jest to najmniejsza płytka dostępna w naszej ofercie. Doda ona niepowtarzalnego klimatu, szczególnie polecana na małe przestrzenie.

Na jeden 1m2 składa się 70 płytek.

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegiełki na ścianę to historia we własnych czterech kątach.
Kupno nowego mieszkania lub domu to marzenie każdego człowieka. Nie ma nic lepszego nić bycie na swoim i urządzanie lokum według własnych potrzeb i gustu. Wszyscy pragniemy być samodzielni i mieć cztery kąty, do których przyjemnie się wraca po ciężkim dniu pracy. Po zakupie trzeba zaprojektować jak ma docelowo wyglądać mieszkanie lub dom, co może dać przyszłemu lokatorowi najwięcej radości. Wybór mebli oraz tego jakie cegiełki na ścianę położyć czy które płytki będą najlepsze do kuchni to nie lada gratka i wyzwanie dla laika. Obecnie w modzie są mieszkania w stylu loftowym, które są świetne zarówno dla singli, jak i par. Złote zasady tego stylu to prostota i minimalizm oraz duże przestrzenie.
Jeśli rozważasz styl loftowy w mieszkaniu to koniecznie musisz zainteresować się ofertą sklepu retrocegla.pl, dzięki czemu znajdziesz najwyższej jakości produkty do wykończenia cegiełki na ścianę w kuchni lub salonie a w przypadku budowy domu kupisz płytki, które idealnie pasują na elewację i są odporne na różne warunki atmosferyczne. Wiele materiałów budowlanych po czasie nie wygląda już tak dobrze jak na początku a cegły zawsze sprawdzają się w dłuższej perspektywie i nigdy nie tracą pierwotnego uroku.

Lubisz historię? Cegiełki na ścianę jej świadkiem. We własnym lokum możesz stworzyć namiastkę historycznego klimatu poprzez cegiełki na ścianę do salonu. W dzisiejszych czasach wiele osób odcina się od historii i woli nowoczesne rozwiązania, więc urządzenie mieszkania z uwzględnieniem historycznego klimatu na pewno wzbudzi podziw wśród gości i zostanie pozytywnie odebrane a Ty codziennie będziesz wracać do wymarzonego salonu. Cegiełki na ścianę w kuchni można położyć w miejscu między wiszącymi szafkami a blatem. Sprawdzą się nawet przy zlewie i kuchence, wystarczy je odpowiednio zabezpieczyć a po ubrudzeniu można je wytrzeć by były dalej nieskazitelnie czyste. W połączeniu z tym samym produktem zamontowanym w salonie będą tworzyć w przestrzeni mieszkalnej spójną całość.

Warto wspomnieć, że surowcem dla naszych cegiełek na ścianę są ręcznie uformowane cegły rozbiórkowe z XIX/XX wieku. To oznacza, że decydując się na ich zakup wprowadzasz żywą historię do swojego mieszkania lub domu. Produkty pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych obiektów i jest duża szansa, że przetrwają kolejne pokolenia. Zastosowanie niepowtarzalnych i ponadczasowych cegiełek na ścianę we wnętrzach powoduje, że mieszkanie nabiera unikalnego uroku i szczególnego charakteru. Namiastka dawnych czasów w XXI wieku to wspaniały pomysł na urządzenie swoich czterech ścian z poszanowaniem dla tradycji.

Oczywiście nie każdy jest specjalistą w dziedzinie montażu takich wyrobów jak cegiełki na ścianę do salonu, albo cegiełki na ścianę w kuchni, dlatego firma retrocegly.pl oferuje profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów. Ponad to jeśli klient nie ma doświadczenia w używaniu tego typu materiałów budowlanych to warto skorzystać z możliwości autoryzowanego montażu na terenie całej Polski przez najwyższej klasy specjalistów zatrudnionych w naszej firmie. Istotną informacją jest to, że jeśli zdecydujesz się na zakup produktów takich jak cegiełki na ścianę wraz z dedykowaną chemią montażową udzielamy 5-letniej gwarancji na wszystko! W związku z tym co najmniej przez kilka lat w ogóle nie musisz martwić się jakimikolwiek problemami z produktami typu cegiełki na ścianę do salonu lub cegiełki na ścianę w kuchni. Z naszej oferty korzysta wiele osób fizycznych oraz firmy budowlane. Jesteśmy liderem polskiego rynku a ze względu na dużą skalę działania możemy oferować swoje wyroby w atrakcyjnych cenach co na pewno pozwoli na redukcję kosztów remontu Twojego mieszkania.

Jeśli ekologia jest dla Ciebie istotna w każdym aspekcie życia to musisz wiedzieć, że dla nas również! Nie dość, że do wytworzenia płytek używamy cegieł pochodzących z rozbiórek to jako jedyni w Polsce produkujemy płytki z cegieł w sposób całkowicie ekologiczny, niegenerujący najmniejszych odpadów. Działamy z pozytywnym wpływem na planetę specjalnie dla Ciebie!

Produkty powiązane

facebook