• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Klasyczne Sahara, cegła cięta

199,99 zł Brutto - 100,00 zł
299,99 zł
751 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Lico klasyczne - Sahara to najwyższej jakości, niepowtarzalne płytki z historycznych cegieł, które zostały wytworzone w 1896 roku. Pozyskane są w wyniku rozbiórki izolacji pieca Hoffmana (bez dostępu ognia oraz dymu). Doskonale komponujące się z każdym wnętrzem - rustykalnym, klasycznym, nowoczesnym i loftowym. Płytki te są unikatowe ze względu na swój niepowtarzalny kolor, który nie jest jednolity. Barwi się od odcienia beżowego, żółtego do jasno różowego co daje wnętrzu ciepło. Jednym z wielu atutów produktu są pozostałości zaprawy murarskiej.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:

  • grubość ok. 0,5-3,5cm
  • wysokość ok. 6,5cm
  • długość ok. 25cm
  • waga ok. 35kg / m2

Na 1m2 składają się 50 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegła cięta jest od dawna postrzegana jako święty Graal wnętrz, idealne rozwiązanie do stworzenia stylowej, ale dyskretnej ściany dekoracyjnej. Zmotywowało nas to do stworzenia naszej marki. Chcieliśmy, aby ten ekskluzywny towar mógł być bardziej dostępny na polskim rynku. Retro Cegła aktualnie od wielu lat dokłada wszelkich starań, aby oferowana państwu cegła cięta była o jak najwyższym standardzie.

Każda nasza cięta cegła wykonywana jest na bazie starych cegieł rozbiórkowych z XIX i XX wieku. Taka cegła cięta na ścianę jest całkowicie autentyczna, ponieważ pochodzi z prawdziwego budulca, który był ręcznie uformowany i wypalony w tradycyjnym piecu, a następnie w sposób naturalny wystawiony na działanie czynników atmosferycznych. Cięta cegła ma za zadanie podnieść estetykę pomieszczenia dzięki naturalnemu dekoracyjnemu wyglądowi. Obiekty, z których pozyskano cegły zostały starannie wyselekcjonowane, aby oferowane Państwu płytki mogły być jak najwyższej jakości. Atutem oferowanych przez nas płytek ceglanych jest fakt, że wszystkie mogą być stosowane zarówno w aranżacji ścian ozdobnych jak i elewacji budynków, a uzyskany przez efekt ceglanego muru będzie niepowtarzalny, modny i stylowy. Historyczny materiał nada tym miejscom niepowtarzalnego klimatu.

Wiemy, że odpowiednia tekstura jest ważną składową wystroju wnętrz i może skutecznie nadać pomieszczeniu cieplejszy wygląd. Cegła cięta na ścianę pomaga w stworzeniu przytulnej atmosfery, a poza doznaniami wizualnymi ta konkretna ściana staje się też przyjemna w dotyku, co wyjaśnia, dlaczego ludzie tak lubią przesuwać dłońmi po powierzchni naszych płytek. Gwarantujemy, że ściana, której bazą jest cegła cięta łatwo staje się fantastycznym punktem centralnym wnętrza. Dodatkowo żadne dwie płytki nie są takie same, a fakt, że cegły z których wykonano je były kiedyś starannie układane ręcznie, dodaje historii i uroku konstrukcji murów ceglanych. To wszystko sprawia, że cegla cieta pochodząca od Retro Cegła jest unikatowa i ponadczasowa.

Jako liderzy polskiego rynku płytek ceglanych, jesteśmy też pionierami wytwarzania produktu w sposób całkowicie ekologiczny i niegenerujący najmniejszych odpadów. Dumni jesteśmy, że możemy nadać drugie życie temu budulcowi jakim są cegły i jednocześnie zapewniać zabytkowy charakter wystroju waszych domów. Efektywne wykorzystanie czasu i materiałów w Retro Cegła przekłada się na dobre wyniki całej firmy oraz poczucie sensu w pracy w duchu zero waste. A dzięki dużej skali działania możemy oferować swoje produkty w atrakcyjnych cenach.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie wszystkiego co związane z cegla cieta oferowanych na retrocegla.pl i gorąco zapraszamy do kontaktu. Możemy zaproponować Państwu autoryzowany montaż naszych płytek na terenie całej Polski tak, aby cegła cięta na ścianę mogła dać wam już niedługo jak najwięcej radości. Prosimy pamiętać, że na zakup produktu jakim jest cięta cegła wraz z dedykowaną chemią montażową udzielana jest 5-letnia gwarancja na wszystko.

Nasza cegla cieta pomaga wprowadzać do Waszych domów detale, za które wszyscy je kochają. Ceglany wzór jako opcja pokrycia ścian, zaskakująco dobrze pasuje do większości nowoczesnych mebli. Taka aranżacja jest bardzo przyjemnym połączeniem przeszłości i teraźniejszości oraz sposobem na dodanie osobowości i uroku pomieszczeniu.

Produkty powiązane

facebook