• Obniżka

1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Klasyczne Sahara, cegła cięta

199,99 zł Brutto - 100,00 zł
299,99 zł

Lico klasyczne - Sahara to najwyższej jakości, niepowtarzalne płytki z historycznych cegieł, które zostały wytworzone w 1896 roku. Pozyskane są w wyniku rozbiórki izolacji pieca Hoffmana (bez dostępu ognia oraz dymu). Doskonale komponujące się z każdym wnętrzem - rustykalnym, klasycznym, nowoczesnym i loftowym. Płytki te są unikatowe ze względu na swój niepowtarzalny kolor, który nie jest jednolity. Barwi się od odcienia beżowego, żółtego do jasno różowego co daje wnętrzu ciepło. Jednym z wielu atutów produktu są pozostałości zaprawy murarskiej.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:

  • grubość ok. 0,5-3,5cm
  • wysokość ok. 6,5cm
  • długość ok. 25cm
  • waga ok. 35kg / m2

Na 1m2 składają się 50 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

878 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook