Cegła w salonie

Czerwona cegła w salonie

Chciałbyś sprawić, żeby Twój pokój stał się pomieszczeniem, w którym wszyscy czują się dobrze? A może jesteś znudzony zwykłymi barwami ścian, które wprowadzają Cię w rutynę? Czerwona cegła w salonie sprawi, że Twoje pomieszczenie rozkwitnie na nowo, a zarazem wykorzystasz materiał, który jest bardzo dobrej jakości i idealnie będzie się komponować z każdym rodzajem mebli!

Cegła w salonie to idealny ruch dla tych, którzy chcą łączyć klasykę z nowoczesnością - gwarantujemy, że będziesz zachwycony! Nasza cegła pochodzi z rozbiórek starych domów, które często mają więcej niż 100 lat. Przede wszystkim jest to produkt, który swoimi właściwościami idealnie sprawdzi się w każdym domu, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Oferowana przez nas cegła jest najwyższej jakości, a produkty, które tworzymy z niej, jak np. płytki, są wypalane w tradycyjnych piecach. Trzeba powiedzieć, że są to cegły, które bardzo często są ręcznie formowane i tym samym są to produkty rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Pochodzenie cegieł jest również ciekawe, ponieważ pozyskujemy je ze starannie wyselekcjonowanych obiektów i dokładamy najwyższych starań, aby cegły, które oferujemy, służyły jak najdłużej w Twoim salonie czy też innym pomieszczeniu.

Przykładami płytek z cegły, które oferujemy, są: Lico Klasyczne, Lico Gotyckie, NY Loft, Lico Klasyczne Sahara, Burnt Loft 3D, New York Sahara 3D. Chcemy iść z duchem czasu i posiadamy w swoim asortymencie płytki z cegły, które łączą w sobie klasykę i nowoczesny sznyt. Chcemy trafiać w najszersze gusta klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Cegła na ścianie w salonie to doskonały pomysł na to, by zaaranżować pomieszczenie w nowoczesnym klimacie. Dużym plusem takiego rozwiązania jest fakt, że czerwona cegła w salonie przyciągnie uwagę praktycznie każdego i nie można przejść wobec niej obojętnie. Warto pamiętać o tym, że salon nie jest jedynym pomieszczeniem, w którym można zastosować takie rozwiązanie, bo płytki z cegły, czy też sama cegła sprawdzą się idealnie w pozostałych pomieszczeniach, takich jak kuchnia, łazienka czy też nawet budynki gospodarcze. Oczywiście cegła w salonie to świetna sprawa, jednak warto kupować ją u producentów, którzy potrafią ją odpowiednio oczyścić i warto, aby była zabezpieczona preparatem impregnującym, tak jak odbywa się to w przypadku Retrocegły.

Czerwona cegła na ścianie w salonie to opcja, którą można zastosować niezależnie od tego, jaki posiadasz metraż - gwarantujemy, że jest to rozwiązanie, które zwiększy komfort przebywania w mieszkaniu czy domu i będziesz się mógł napawać widokiem zabytkowego produktu, jakim jest czerwona cegła w salonie, aniżeli pustego, bezwyrazowego koloru ściany. Pamiętaj, że cegłę możesz stosować nie tylko w mieszkaniu, ale również na zewnątrz mieszkania - jako elewacja, czy też jak już wspomnieliśmy w budynkach gospodarczych, a nawet garażach.

Do każdego produktu jest dostępna specjalna, dedykowana chemia gospodarcza, która sprawia, że montaż produktów odbywa się w sposób właściwy i przede wszystkim masz pewność, że otrzymujesz środki, dzięki którym położenie cegły w salonie czy też innym miejscu jest możliwe. Przykładowymi produktami do instalacji płytek są Retro Grunt oraz Retro Grunt Max. Retro Grunt to produkt do cegły w salonie, który wskazany jest do gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży - gipsowych, anhydrytowych, betonowych, cementowych i cementowo-wapiennych, wapiennych, gazobetonowych oraz płyt kartonowo-gipsowch, natomiast Retro Grunt kwarcowy MAX zalecany jest do gruntowania ścisłych i niechłonnych podłoży i idealnie sprawdzi się do takiego produktu jak czerwona cegła w salonie. Dodatkowo przeznaczony jest do stosowania zarówno na podłoża mineralne (beton, tynk cementowo-wapienny, tynk cementowy, lastriko), jak i na podłoża pokryte dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych, a także na płyty OSB, płyty kartonowo-gipsowe i powierzchnie szkliste (takie jak glazura). Preparat można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, przy temperaturze podłoża od +5 do +25 °C.

Oczywiście Retrocegła oferuje możliwość autoryzowanego montażu na terenie całej Polski, więc tym samym nie będziesz musiał drżeć o to, że nie poradzisz sobie z położeniem takiego produktu jak cegła na ścianie w salonie. Wynajmowanie różnej maści "fachowców" często może przyprawić o ból głowy, towarzyszyć mogą temu także zszargane nerwy czy wydane na próżno pieniądze, a nawet zniszczenie cegły na ścianę w salonie, więc warto skorzystać z takiej możliwości jak autoryzowany montaż. Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w kwestii wyboru naszych produktów - chętnie doradzimy rodzaj cegły w salonie.

Jesteśmy liderem rynku od wielu lat i staramy się ciągle rozwijać, oferując coraz to nowe produkty, jak też wzmacniać nasze kompetencje i służyć klientom, poprawiając jakość naszych usług. Oferujemy nie tylko cegłę na ścianę w salonie, ale również płytki z cegły, płytki elewacyjne, narożniki. Na dowód, że przykładamy ogromną wagę do obsługi klienta, istnieje możliwość zamówienia próbek cegieł, więc jeżeli chciałbyś położyć czerwoną cegłę w salonie, to zdecydowanie warto zastanowić się nad takim wyborem, który poprzedzi ostateczny zakup produktu.

Na nasze produkty udzielamy 5-letniej gwarancji, więc jeżeli chciałbyś mieć czerwoną cegłę w salonie, ale martwisz się o jakość produktu - nie obawiaj się, zapewniamy ochronę Twojej cegły przez ten okres czasu. Jako jedyni w Polsce produkujemy płytki w sposób ekologiczny, który nie generuje odpadów - dla nas troska o środowisko jest misją i głęboko wierzymy, że przykładamy do tego małą cegiełkę.

Cegła na ścianie w salonie to świetne rozwiązanie niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy też masz rodzinę. Jesteśmy przekonani, że cegła w salonie będzie służyć jeszcze przez wiele pokoleń, a przede wszystkim da Ci wiele ciepła rodzinnego i idealnie będzie wypełniać Twoje romantyczne wieczory. Jeżeli chcesz posiadać czerwoną cegłę w salonie, to zapraszamy do naszego sklepu internetowego - realizujemy zamówienia tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Mamy bardzo dobre ceny i stawiamy na współpracę z klientem. Oferujemy transport cegieł oraz innych produktów na terenie całej Polski - nie masz się czego obawiać, że Twoja cegła na ścianie w salonie do Ciebie nie dotrze! Przez 6 dni w tygodniu jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Czerwona cegła w salonie nie musi pojawiać się na wszystkich ścianach. Pamiętaj o tym, że możesz skorzystać z możliwości położenia jej tylko na jednej z nich. Daje ona ogromne możliwości designerskie. Warto dodać, że współpracujemy z wieloma architektami, jak również firmami budowlanymi, który potwierdzają, że czerwona cegła w salonie to coraz częstsze rozwiązanie stosowane w polskich domach.

Aktywne filtry