• Obniżka

1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie Sahara, płytki cegła

89,99 zł Brutto - 50,00 zł
139,99 zł

Lico gotyckie - Sahara to płytka starannie wycięta na wzór klasztornej cegły gotyckiej. Jednym z wielu atutów tego produktu jest jego niepowtarzalny wzór, który występuje na większości płytek w postaci odbitych pieczątek, stempli jak również oryginalnych napisów. Płytki barwią się od odcienia beżowego, żółtego do jasno różowego co daje wnętrzu ciepło. Cegła została pozyskana wyniku rozbiórki izolacji pieca Hoffmana (bez dostępu ognia oraz dymu), który powstał 1896 roku.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły

  • Grubość ok. 2-3cm
  • wysokość ok. 7-8cm
  • długość ok. 25cm
  • waga ok. 30 kg / m2

Na 1m2 składają się 40 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

585 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook