• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Edycja Limitowana Alt Gleiwitz lico gotyckie

79,99 zł Brutto - 40,00 zł
119,99 zł
132 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Nie przegap wyjątkowej okazji na zakup gotyckich płytek ze starej cegły rozbiórkowej pochodzących z rejonu Starych Gliwc. Tylko do wyczerpania zapasów partia Alt Gleiwitz z edycji limitowanej w kusząco niskiej cenie.


Limitowana edycja płytki gotyckiej sprawdzi się w spokojnych stonowanych realizacjach, gdyż nie posiada pozostałości tynków i zapraw. Dzięki temu jej struktura jest bardziej ujednolicona i gładka co daje wrażenie spokoju i harmonii.

     
Do płytek dostępne są również narożniki na życzenie klienta w standardowej cenie 8,99/szt.


Kolor: czerwono-pomarańczowy

Orientacyjne wymiary płytki:
długość:25-26cm
wysokość:7-8cm                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  grubość:2-3,5cm                                                                                                                 waga: 35kg / m2
40 płytek na 1 m2 

                                                                             
Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

facebook