• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Edycja Limitowana Alt Gleiwitz lico klasyczne

109,99 zł Brutto - 60,00 zł
169,99 zł
109 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Nie przegap wyjątkowej okazji na zakup klasycznych płytek ze starej cegły rozbiórkowej pochodzących z historycznych terenów starych Gliwic. Tylko do wyczerpania zapasów partia Alt Gleiwitz z edycji limitowanej w kusząco niskiej cenie, dostępna od zaraz.


Limitowana edycja płytek z naturalnej cegły rozbiórkowej. Jej cechą charakterystyczną jest gładka i czysta powierzchnia bez pozostałości tynków i zapraw. Efekt widoczny na zdjęciu  uzyskany został poprzez zatarcie płytki fugą w kolorze białym. Podobny rezultat można uzyskać używając dowolnego koloru naszej fugi.


Do płytek dostępne są również narożniki na życzenie klienta w standardowej cenie 8,99/szt.


Kolor: rdzawo–pomarańczowy

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:
grubość: ok. 2 cm                                                        
wysokość:ok.6-7cm                                                                                                                             długość: ok. 26 cm                                             
waga:ok.35kg /m2 , 50 płytek na m2
                                                                                                                                                                   
Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

facebook