0 - 300 kg - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Retro farba do starej cegły jasno szara 1L

29,99 zł Brutto

Retro Farba to wysokiej klasy produkt na bazie emulsji kopolimerowej, wypełniaczy, pigmentów i środków zabezpieczających przed mikroorganizmami, przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jej skład został specjalnie opracowany z myślą o malowaniu starych cegieł. Retro Farba tworzy paro- przepuszczalną powłokę odporną na promieniowanie UV, detergenty, pleśni oraz na mróz.

Retro Farbę można nanosić wałkiem, pędzlem lub pistoletem hydrodynamicznym (bez sprężonego powietrza).

Kolory: biały, jasno-szary, ciemno-szary, czarny.

Jak malować?

Ścianę wykonaną z naszych płytek należy przed malowaniem zagruntować RetroGruntem. Po jego wyschnięciu można przystąpić do malowania.

Przed malowaniem RetroFarbę należy dokładnie wymieszać. Polecamy nanosić 2 warstwy z czego pierwszą warstwę można rozcieńczyć do 10% wodą. Drugą warstwę nakładać bez rozcieńczenia (po ok. 3 godzinach, w temperaturze 20°C i wilgotności 55%). Farby nie można stosować poniżej temperatury 10°C i wilgotności powietrza powyżej 80%.

Szacunkowe zużycie przy 2 warstwach: 0,4l farby na m2. Opakowanie 1l wystarcza na pokrycie ok. 2,5m2 płytek. Opakowanie 5l wystarcza na pokrycie ok. 12,5m2 płytek.

80 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook