Krzesło Natural 01

499,99 zł

Przeznaczenie: wnętrza

Głównym przeznaczeniem krzesła Natural 01 jest kuchnia, ale też znakomicie wpasuje się do wnętrza restauracji czy kawiarni. Na jego korzyść przemawia łatwość utrzymania w czystości, odporność na zalania, a jednocześnie wysoka estetyka. Siedzisko i oparcie krzesła  zostały zaprojektowane jako jeden element. Gięta sklejka bukowa zapewnia komfortowe oparcie pleców poprzez ergonomiczną formę oraz elastyczność. Popularność użycia sklejki bukowej w przemyśle meblarskim wynika z jej elastyczności i wysokich walorów estetycznych.  Krawędzie siedziska ozdabiają widoczne warstwy forniru zaimpregnowanego olejem tekowym. W oparciu wycięty jest otwór zwiększający wygodę korzystania z krzesła, zaś widoczne warstwy sklejki ukazujące się na krawędziach otworu sprawiają, że przybiera on także walor ozdobny. Siedzisko jest pokryte najwyższej klasy laminatem.

Nogi zabezpieczone są lakierem włoskiej firmy, od spodu wykończone zostały filcowymi stopkami, aby nie rysować podłogi i zapobiec niepożądanym dźwiękom przy przesuwaniu krzesła.

Faktura: gładkie

Krzesło Natural 01 jest to połączenie białego laminatu i dębowego drewna.

Kolor: biały

Biały laminat nadaje świeżości i czystości, dębowe nogi stanowią kolorystyczną przeciwwagę, a jednocześnie symbolizują stabilność i trwałość.

Parametry:

Szerokość 40 cm

Głębokość 41 cm

Wysokość 87 cm

Szerokość siedziska 40 cm

Głębokość siedziska 40 cm

Wysokość siedziska 48 cm

Rodzaj ramy: drewniana dębowa

Wykończenie siedziska: laminowane

Maksymalne obciążenie: do 120 kg

Waga produktu: 6 kg