1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Klasyczne Kalibrowane śląskie

99,99 zł Brutto
163 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Lico klasyczne kalibrowane śląskie - naturalne piękno z historią.

W naszym asortymencie dostępne są wyjątkowe naturalnie piękne, historyczne płytki kalibrowane na ścianę do wewnątrz jak również na elewację. Jeżeli nie lubicie pospolitości, to polecamy cegiełkę dekoracyjną lico klasyczne kalibrowane, która spełni najbardziej wyszukane oczekiwania każdego kto po montażu oczekuje efektu ceglanego muru.

Oferowane lico jest produktem w pełni naturalnym. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. 1m2 zawiera 50 płytek. Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Minimalne zamówienie 1m2.

Do płytek dostępne są również narożniki na życzenie klienta w standardowej cenie 8,99/szt.

Orientacyjne wymiary płytki:

długość: 25 - 26cm                                         
wysokość: około 6cm                                                                                                              
grubość: 2 - 3,5cm                                                                                                                 
waga: 32kg / m2                                                                                                                          
50 płytek na 1 m2

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-  łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.


facebook