• Promocja -30,00 zł

Manhattan Loft Mieszany

24,99 zł
54,99 zł
Zniżka 30,00 zł

Cena za 0,5 m2 (1 szt. = 0,5m2 liczone z przestrzenią na fugę ok. 1,5 cm)

Płytki Manhattan Loft Mieszany – są esencją nowoczesności i elegancji, idealnie współgrając z estetyką współczesnych przestrzeni mieszkaniowych i komercyjnych. Ich wyjątkowy design harmonijnie łączy się z minimalistycznymi i nowoczesnymi wnętrzami, zapewniając im unikalny styl i wyrazistość. Te płytki łączą tradycyjny urok ceglanej faktury z nowoczesną, symetryczną formą. Po zastosowaniu dodatkowej ochrony, którą oferuje Retro Impregnat do cegły, cegły te stają się całkowicie odporne na wodę i nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Dane techniczne prezentowanych płytek: Manhattan Loft Mieszany

  • Kolor dominujący: czerwony z domieszką szaro-czarnych przepaleń
  • materiał: cegła z rozbiórki
  • przeznaczenie: wnętrza / elewacje
  • grubość: 2 cm +/- 1cm
  • wysokość:  6-7,5 cm +/- 1 cm
  • długość: 19 - 22 cm
  • waga: 45 kg / m2

Na 1 m2 składa się 60 szt. płytek (liczone z przestrzenią na fugę 1,5 cm)
Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację Retro impregnatem do cegły.

Płytki pakowane są po 10 szt. i układane na dobrze zabezpieczonych paletach.

Na 1 palecie, wysyłanych jest do 20m2

Do tego produktu dostępne są akcesoria montażowe

Cegła dekoracyjna - jaki wybrać kolor fugi do cegły? - W ofercie posiadamy 4 kolory Retro fugi do cegły dekoracyjnej; biały, piaskowy, jasno-szary, szary. Pamiętajmy, że kolor fugi do cegły bardzo wpływa na końcowy efekt ściany. Jeśli chcemy rozjaśnić cegłę dekoracyjną, co za tym idzie całe pomieszczenie, idealnie sprawdzi się Retro fuga do cegły - biała, z kolei po zastosowaniu Retro fugi do cegły - szarej, uzyskamy ścianę ciemną, mocno rustykalną. Analogicznie, Retro fuga do cegły - piaskowa oraz Retro fuga do cegły - jasno-szara, spowoduje, że jasność, oraz odczucie koloru będzie gdzieś pośrodku. Jeśli masz pytania, zadaj je nam - kontakt;)


Impregnować cegłę dekoracyjną czy nie? - To zależy gdzie nasza realizacja powstanie. Jeśli będzie to elewacja lub inne miejsce narażone na wodę lub wilgoć, impregnacja jest konieczna, aby ściana była całkowicie odporna na wnikanie wody. W przypadku płytek jest to bardzo ważne, ponieważ woda podczas zamarzania może powodować wykruszanie fugi i odpadanie płytek od powierzchni ściany. Impregnat do cegły powinien być obficie nałożony na płytki i fugę do cegły, tworząc trwałą powłokę przed wnikaniem wody. Przejdźmy do wnętrz. Cegłę dekoracyjną można pozostawić surową, choć tego nie zalecamy. W przypadku niezaimpregnowanej ściany musimy się liczyć z tym, że niezabezpieczona powierzchnia będzie brudzić ubrania - jeśli się o nią otrzemy, a po ochlapaniu, czy pobrudzeniu czymś ściany, będziemy mieć problem z jej doczyszczeniem. Dodatkowo, niezaimpregnowana cegła dekoracyjna będzie się kruszyć. Mając to wszystko na uwadze, zalecamy impregnacje, niezależnie od tego czy zamierzamy zamontować cegłę dekoracyjną na elewacji, czy wewnątrz np. w salonie. Impregnat do cegły dekoracyjnej nie tylko tworzy szczelną powłokę przed wnikaniem wody i brudu, ale także wiąże wszelkie cząstki zapraw, które mogłyby się wykruszyć. Zaimpregnowaną ścianę, można odkurzać odkurzaczem i przecierać wilgotną ściereczką, aby zachować jej czystość. Jaki impregnat do cegły dekoracyjnej wybrać? - W naszej ofercie znajdziesz tylko 1 rodzaj impregnatu. Retro impregnat do cegły - jest produktem na bazie silikonów. Po zaimpregnowaniu, tworzy, szczelną, suchą, satynową powłokę, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Retro impregnat do cegły, powoduje lekkie wyostrzenie kolorów ściany, lecz nie tworzy efektu "mokrej ściany".Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze