New York Loft Mieszany

39,00 zł
109,00 zł
Zniżka 70,00 zł

Cena za 1 m2

Płytki NEW YORK LOFT 3D - do ich produkcji wykorzystywana jest historyczna cegła ręcznie formowana, a dokładniej jej środek. Cegły ręcznie formowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nasza produkcja odkrywa ich wnętrze, które przez dziesiątki lat było skrywane.

Zastosowanie płytek do malowania: płytki nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Można je malować na dowolne kolory - np. biały. Impregnacja jest konieczna, jeżeli płytki nie są malowane. W zaimpregnowane ściany lub części ścian z cegieł zdecydowanie mniej wgryza się kurz. Płytki z cegły do malowania mogą być układane z fugą lub bez niej, w zależności od preferencji. Płytki NEW YORK LOFT najlepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Polecamy je również osobom chcącym posiadać ścianę z cegieł, które cenią regularność i symetryczność. Do płytek jako pierwsi w Polsce oferujemy narożniki. 

Orientacyjne wymiary płytki wymiary płytek do malowania mogą się między sobą istotnie różnić:

  • grubość: od około 1,4 cm do 1,7 cm
  • wysokość: ok. 7 - 8 cm
  • długość: ok. 25 - 26 cm
  • waga: ok. 28kg / m2

1 m2 zawiera 40 płytek (z uwzględnieniem przestrzeni na fugę ok 1,5 cm).

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Ściana z cegły aranżacje, pomysły i najważniejsze informacje.
W czasie PRL–u wykorzystywana była głównie tapeta z motywem, który miał tworzyć wrażenie, że jest to ściana z czerwonej cegły, dziś jednak króluje prawdziwa ściana z cegły. Aranżacje mogą być bardzo ciekawe, o ile wie się jak dobrze wykorzystać cegłę w poszczególnych pomieszczeniach. Ściana z cegły jak zrobić? Z czym połączyć, aby pomieszczenie dobrze wyglądało?


Ściana z czerwonej cegły – skąd wziąć materiał?
Najlepszym rozwiązaniem jest zakup cegieł, z renomowanej firmy, wtedy mamy pewność, że są one dobrej jakości, a sam materiał będzie odpowiednio przygotowany. Dzięki temu ściana z cegły będzie trwała, estetyczna i naprawdę efektowna. Nasza firma to lider polskiego rynku, jeśli chodzi o tworzenie tego rodzaju płytek, które wykonujemy z około 100-letnich starych cegieł rozbiórkowych wypalanych w tradycyjnych piecach. Są one wybierane ze ściśle wyselekcjonowanych obiektów, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości.
Jesteśmy pewni, że nasze płytki spełnią Państwa oczekiwania, dlatego przy zakupie cegieł razem z dedykowaną chemią montażową, na całość zakupu dajemy 5-letnią gwarancją. A jeśli Twoje podstawowe pytanie to: ściana z cegły jak zrobić? To z nami to nie problem – nasi wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem chętnie służą radą i pomocą techniczną w zakresie produktów z naszej oferty. Nie wiesz, czy w Twoim domu będzie dobrze wyglądać ściana z czerwonej cegły? Koniecznie przeczytaj cały artykuł i sprawdź nasze rady w części: ściana z cegły aranżacje i ściana z cegły jak zrobić.


Ściana z cegły
W ostatnich latach ściana z cegły stała się hitem w modzie wnętrzarskiej. Co ważne ściana z cegły świetnie pasuje praktycznie do każdego stylu, jaki wybierzemy. Szczególnie popularna jest ściana z cegły w salonie i ściana z cegły w kuchni. Jednak świetnie się ona sprawdza również w innych pomieszczeniach, przykładowo ściana w sypialni ostatnio również zyskuje na popularności. Ważne, aby ściana z czerwonej cegły była dobrze dopasowana do wnętrza. W mniejszych pomieszczeniach najlepiej wykorzystać tylko fragment powierzchni, aby ściana z czerwonej cegły nie była zbyt przytłaczająca. Bardzo ciekawy efekt można również osiągnąć, wykorzystując cegły na elewacje domu. Ściana z cegły na zewnątrz może być cała pokryta płytkami lub można wykorzystać tylko jej część, dzięki temu zyska się niepowtarzalny efekt, prostym sposobem, jakim jest ściana z cegły. Aranżacje zewnętrznych części domów, które są bardziej charakterystyczne, są coraz chętniej wykorzystywane, aby wyróżnić nieruchomość na tle okolicznych domów.


Ściana z cegły w salonie. Ściana z cegły – aranżacje.
Ściana z cegły w salonie to jeden z najpopularniejszych trendów od wielu lat i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić. Jest to rozwiązanie ponadczasowe, które z łatwością wpasuje się w różne style i aranżacje. Ściana z cegły w salonie może być cała pokryta płytkami lub można ją połączyć z innymi kolorami. Najlepiej sprawdza się w połączeniu z gładką, jasną i jednokolorową powierzchnią – to sprawi, że ściana z cegły zostanie pięknie wyeksponowana. Ściana z cegły w salonie świetnie się sprawdza do wyznaczania stref np. odpoczynku lub do pokrycia miejsca zlokalizowanego za telewizorem.


Ściana z cegły w kuchni.
Ściana z cegły w kuchni wbrew pozorom świetnie pasuje do nowoczesnych i stylowych urządzeń w kuchni tworząc styl industrialny, który z każdym rokiem staje się coraz popularniejszy. Ściana z cegły w kuchni polecana jest szczególnie osobom, które lubią naturalne i jednocześnie niebanalne rozwiązania. Wybierając cegłę na całe ściany, warto, aby meble i sprzęty miały pasującą kolorystykę i jednostajne faktury. Ściana z cegły w kuchni świetnie współgra z naturalnymi barwami jak brązy i beże. Doskonale sprawdza się również z białymi meblami i dodatkami.


Ściana z cegły w sypialni.
Ściana z cegły, aranżacje w tym stylu mogą być bardzo ciekawe i podkreślać styl pomieszczenia. Ściana z cegły w sypialni raczej wykorzystywana jest tylko w jej części, dzięki temu pokój pozostaje jasny i przytulny, a ściana z cegły w sypialni staje się ciekawym i charakterystycznym dodatkiem. Ściana z cegły w sypialni dobrze pasuje do prostych form, gdyż sama cegła będzie stanowiła mocny i wyrazisty akcent. Ściana z cegły w sypialni może być również z powodzeniem uzupełniana miękkimi tkaninami i geometrycznymi wzorami, które się świetnie uzupełniają.


Ściana z cegły jak zrobić?
Ściana z cegły jak zrobić? To podstawowe pytanie wszystkich, którzy zdecydują się na taki modny akcent w swoim wnętrzu. Podstawą jest oczywiście dobre przygotowanie ściany, którą należy oczyścić i zagruntować. Następnie należy użyć mocnego kleju, gdyż płytki są dosyć ciężkie i przykleić płytki na wybraną ścianę lub jej część. Ściana z cegły jak zrobić wciąż pozostaje dla Ciebie tajemnicą lub zwyczajnie nie masz na to czasu? Nasza firma Retrocegła oferuje autoryzowany montaż cegły na terenie całego kraju, który jest gwarancją, ze płytki zostaną prawidłowo zamontowane, a całość idealnie spełni oczekiwania klienta.


Ściana z czerwonej cegły – dlaczego Retrocegla.pl jest najlepsza?
Nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, ze względu na dużą jakość oferowanych produktów oraz z uwagi na profesjonalnych pracowników, którzy gwarantują, że ściana z cegły będzie odpowiednio zamontowana, w razie potrzeby pracownicy pomogą również w wyborze odpowiednich materiałów i będą służyć radą popartą wiedzą i doświadczeniem. Dzięki działaniu na dużą skalę możemy zaproponować Państwu najlepszej jakości produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo dbamy, aby cała produkcja płytek przebiegała w sposób ekologiczny, który nie generuje odpadów.


Niezależnie, czy chcą Państwo położyć płytki na zewnątrz budynku, czy nadać niepowtarzalny charakter wnętrzu, który daje ściana z cegły w salonie, ściana z cegły w sypialni i ściana z cegły w kuchni – wybór naszej firmy będzie najlepszy i zagwarantuje wysoką jakość i oryginalny wygląd aranżacji.

Opis

Narożniki
29

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze