• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Klasyczne Pomorskie 0,5m2, płytki cegiełki

Nowość cena w przedsprzedaży: 84,99 zł Brutto - 37,51 zł
122,50 zł
262 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

UWAGA: cena za 0.5m2

1m2 zawiera 50 płytek cegiełek. Rozmiary płytek cegiełek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. Minimalne zamówienie 1m2.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:

    grubość: ok. 2 cm
    wysokość: ok. 6-7 cm
    długość: ok. 26 cm
    waga: ok. 35kg / m2

Płytki cegiełki od RetroCegła!
Jak wybrać płytki cegiełki? To pytanie, które zawsze stawia sobie wiele osób. Według nas kierując się wyborem płytek cegiełek na ścianę powinieneś brać pod uwagę takie rzeczy jak: marka firmy, jakość produktu, sposób produkcji, obsługa sprzedażowa i posprzedażowa klienta oraz oczywiście cena.
Oczywiście, jeżeli chodzi o cenę, to trzeba mieć na uwadze, że płytki cegiełki są tak bardzo zróżnicowane jakościowo, że zakup powinien poprzedzić dokładny research. Generalnie cena płytek świadczy o ich jakości i sposobie produkcji. Zazwyczaj produkty droższe są po prostu lepsze i trwalsze. Przykładem płytek, które idealnie sprawdzą się w każdym domu, a przede wszystkim spełnią wymagania każdego, są wykonane z około 100-letnich cegieł, płytki cegiełki które pochodzą z rozbiórki starych domów, często poniemieckich. Warto powiedzieć, ze jest to stara cegła, która jest najwyższej jakości. RetroCegła zawsze dokłada wszelkich starań, aby finalny produkt służył co najmniej kolejne 100 lat. Z naszych usług skorzystało już wiele tysięcy klientów, którzy zastosowali ją przy upiększaniu swoich ścian i elewacji.


Ciekawostką jest fakt, że płytki cegiełki z zabytkowej cegły od RetroCegła mogą być wykorzystane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Dzisiaj cegła jest modna i o ile wiele lat temu kojarzyła się jedynie z surowością, to jednak dziś już jest chętniej wykorzystywana przy aranżacji salonów, łazienek czy kuchni. Gwarantujemy, że wystrój pomieszczenia będzie zarazem nowoczesny, ale będzie wprowadzać do niego wiele ciepła i przy odpowiedniej aranżacji sprawi, że Twoi goście będą chętnie Cię odwiedzać i zachwycać się wyglądem pokoju.


Produkcja płytek odbywa się w sposób ekologiczny - dbamy o środowisko i wiemy, jak w dzisiejszych czasach ważne jest to, by ograniczać odpady produkcyjne, promować zero waste. Płytki naszej produkcji nie generują najmniejszych odpadów. Robimy to z pasją, ale też z misją o naszą planetę! Jesteśmy liderem rynku i chcemy wyznaczać trendy w produkcji płytek cegiełek. To, jak układać płytki cegiełki, zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności - zapewniamy pełne wsparcie techniczne na każdym etapie zakupu produktu. W przypadku, gdy obawiasz się o to, że nie będziesz potrafić ich odpowiednio ułożyć, bądź też nie chcesz powierzyć tego "specjalistom" z popularnych portali ogłoszeniowych, których praca będzie nieefektywna, a może dojść również do uszkodzenia materiału, oferujemy autoryzowany ich montaż na terenie całej Polski i tym samym nie będziesz musiał się przejmować. RetroCegła to nie najwyższa jakość produktów, ale też troska o klienta - zdajemy sobie sprawę z tego, jak jego zadowolenie jest istotne.
Do naszych produktów proponujemy dedykowaną chemię montażową i instrukcję, dzięki której będziesz wiedział, jak układać płytki cegiełki i przede wszystkim da Ci pewność, że płytki będą zainstalowane za pomocą odpowiednich środków. Na wszystkie nasze płytki cegiełki udzielamy 5-letniej gwarancji. Tym samym pokazujemy, że chcemy troszczyć się o klienta przez długi okres czasu i zarazem jesteśmy pewni ich jakości naszych płytek cegiełek. Dodatkowo przy zakupie większej ilości płytek można uzyskać rabaty - jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy: z osobami indywidualnymi, architektami czy budowlańcami.

Produkty powiązane

facebook