Lico Klasyczne Pomorskie

99,00 zł
199,00 zł
Zniżka 100,00 zł

Cena za 1 m2

1m2 zawiera 50 płytek (z uwzględnieniem przestrzeni na fugę ok. 1,5 cm). Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. Minimalne zamówienie 1m2.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:

grubość: ok. 2 cm
wysokość: ok. 6-7 cm
długość: ok. 26 cm
waga: ok. 35kg / m2


Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Aranżując dom czy mieszkanie warto pamiętać, aby wybierać takie materiały, które są trwałe, a przy tym stosunkowo odporne na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest także estetyka, która powinna wpisywać się w styl, który lubicie. Dzięki temu doskonale będziecie czuć się we wnętrzach swojego mieszkania. Doskonałym wyborem są płytki ceglane, które niewątpliwie spełnią Wasze oczekiwania.

Płytki ceglane - stylowe i ponadczasowe


Płytki ceglane z naszej oferty zachwycają. Jest to zachwyt uzasadniony, tym bardziej że są piękne, a za ich pięknem stoi historia. Otóż pochodzą one z rozbiórek budynków z przełomu XIX i XX wieku. Dzięki temu mają zabytkowy charakter, a więc są też ponadczasowe. Wystarczy tylko na nie spojrzeć, by się nimi zachwycić. Ich uniwersalna estetyka jest synonimem stylu i klasy, co oznacza, że płytki ceglane na ścianę mogą odmienić nawet nudne wnętrze i dodać mu polotu.

Gdy czeka Cię remont

Remontowanie mieszkania wydaje się niezbyt przyjemną czynnością, a dodatkowo trzeba znaleźć taki materiał, który rzeczywiście sprawi, że wnętrze stanie się modne. Szczególnie problematyczne jest wyremontowanie mieszania w starej kamienicy, gdy zależy nam na zachowaniu jego charakteru dopasowanego do zabytkowej elewacji. W tym przypadku płytki ceglane na ścianę w tradycyjnym czerwono-brązowym kolorze doskonale się sprawdzą. Warto podkreślić fakt, że jest to materiał nienasiąkliwy, oczywiście konieczne jest zastosowanie odpowiedniej technologii, zapraw i fug czy też klejów. Dzięki temu nie trzeba obawiać się nadmiaru wilgoci na ścianach, a to przekłada się na to, iż nie pojawi się pleśń czy grzyb. Płytki ceglane na ścianę pięknie skomponują się z drewnianą podłogą, zarówno klasycznymi deskami dębowymi, jak i parkietem bukowym czy też sosnowym, w przypadku których widoczne na powierzchni słoje i sęki dodadzą wnętrzu unikalności. Należy zaznaczyć, że płytki ceglane do wnętrz komponują się nawet z nowoczesnymi materiałami takimi jak: podłoga z żywicy epoksydowej, czy też płytki hsv. W małych pokojach warto postawić na odpowiednie rozwiązanie aranżacyjne, a mianowicie zamontować płytki ceglane do wnętrz na jednej ścianie, jako element wyróżniający. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wystroju, gdzie stosuje się meble stylizowane, jak i te wykonane z metalu i szkła. Płytki ceglane do wnętrz podkreślą surowość i wprowadzą nutę tradycji.

Plytki ceglane idealne do wykończenia każdej elewacji

Odpowiednio wykonana elewacja nadaje każdemu budynkowi charakteru. Plytki ceglane są mrozoodporne zatem świetnie sprawdzą się w polskich warunkach. Poza wysoką jakością trzeba przyznać, że także ich estetyka stoi w opozycji do słowa nuda. Plytki ceglane sprawiają, że elewacja przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych, niezależnie czy postawicie tylko na wykończenie jednej ściany czy też całą elewację w płytkach ceglanych.

Niewątpliwie płytka ceglana występuje w wielu wybarwieniach. Chcąc stworzyć elewację w stylu prowansalskim można wybrać tę bieloną. Z kolei do industrialnej pasować będzie płytka ceglana w kolorze szarym albo tradycyjnym czerwonym. Lekko porowata struktura płytki ceglanej sprawia, że nawet nowoczesny budynek nabiera eklektycznego wyrazu.

Opis

Narożniki
249

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze