Płytki z cegły

Dostawa Sprawdź cenyaccept
Razem w koszyku
Wybrałeś produkty?

Aktywne filtry

Płytki z cegły rozbiórkowej - stylowe i ponadczasowe wykończenie ścian i elewacji
Warto szukać takich materiałów wykończeniowych na ściany, które nie są pospolite i wyróżniają się estetyką, a także jakością. Doskonałym wyborem są płytki z cegły rozbiórkowej, które zachwycają swoimi parametrami technicznymi, ale i ponadprzeciętną jakością. Płytki ze starej cegły rozbiórkowej mają także niezwykłą estetykę, która zachwyca już na pierwszy rzut oka.


Płytki z cegły rozbiórkowej - historia w kilku zdaniach
Co jest takiego wyjątkowego w płytkach z cegły? Otóż to, że stoi za nimi wyjątkowa historia, która rozpoczyna się już na przełomie XIX i XX wieku. Wszak wszystkie płytki z cegły pochodzą właśnie z tego okresu. Były one częścią zabytkowej architektury. Dzięki temu mają w sobie stylistykę retro, ale i unikalne piękno. Trzeba zauważyć, że płytki z cegły są trwałe i niezawodne, a także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, wszak budownictwo z tego okresu takie właśnie było. Płytki ze starej cegły wyróżniają się swoją estetyką, w której można zauważyć industrialny charakter, surowość oraz wyjątkowość w każdym centymetrze. Nie bez znaczenia jest też fakt, że płytki ze starej cegły doskonale sprawdzą się do każdego typu aranżacji. Płytki z cegły można wykorzystać także do wykończenia elewacji.


Płytki ze starej cegły - trwałość, która zachwyca
Wszystkie płytki z cegły rozbiórkowej są bardzo trwałe, a to za sprawą tego, że wszystkie zostały wyselekcjonowane, co oznacza, że w naszym sklepie znajdziecie tylko te najlepsze. Płytki z cegły wypalane są w piecu, co jeszcze bardziej zwiększa ich odporność, a więc jest to inwestycja na lata. W końcu nie trzeba obawiać się, że płytki z cegły rozbiórkowej bardzo szybko wyjdą z mody, bo tak się absolutnie nie stanie. Ale to nie koniec zalet, jakie posiadają płytki z cegły, bo są zgodne z filozofią zero waste, a to za sprawą tego, że starym rzeczom daje się drugie życie i nie inaczej jest w tym przypadku. Dodatkowo płytki z cegły rozbiórkowej są w pełni ekologiczne, a to za sprawą sposobu pozyskiwania oraz obróbki. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem, który nie tylko stawia na jakość, ale i podchodzi do całego procesu produkcji z największym zaangażowaniem. Nigdzie nie znajdziecie tak dobrych płytek ze starej cegły.


Styl, który jest ponadczasowy. Wybierz płytki ze starej cegły i uczyń Twoją elewację wyjątkową
Niewątpliwie płytki z cegły są doskonałym wyborem do ozdobienia elewacji. Są synonimem wyjątkowości i stoją w opozycji do słowa pospolitość. Wszystkie płytki z cegły rozbiórkowej mają w sobie dużą nutę vintage, a więc umieszczając je na elewacji sprawia się, iż nawet stary dom czy nawet taki bez wyraźnego charakteru staje się piękny niczym angielski dworek. Ale płytki ze starej cegły pasują także do nowoczesnych aranżacji i wspaniale prezentują się w zestawieniu z boniami czy marmurowym tynkiem, tworząc elewację opartą na kontraście, która także jest bardzo modna. Warto tutaj postawić na jasne odcienie płytek z cegły, które wspaniale komponują się z białymi boniami.


Płytki z cegły rozbiórkowej idealnym wyborem do renowacji budynków
Stare budownictwo ma w sobie coś wyjątkowego i tę wyjątkowość chce się zachować. Aby to zrobić w zgodzie z wytycznymi konserwatora zabytków i linią projektową, warto wybrać płytki ze starej cegły. Dzięki temu na surowym murze tak bardzo nie są widoczne różnice w kolorze cegły, a sam proces renowacji może przynieść spektakularne efekty przy zachowaniu zabytkowego charakteru. Płytki z cegły świetnie nadają się do renowacji budynków każdego przeznaczenia.


Styl wnętrza dopasowany do Twoich preferencji - płytki ze starej cegły
Bez wątpienia płytki z cegły doskonale nadają się do wykończenia ścian. Będą pasować do nowoczesnych aranżacji, a także stylu zabytkowego czy antycznego. Dla miłośników nowoczesnych aranżacji, które dodatkowo są dość surowe, najlepiej sprawdzą się klasyczne czerwone płytki z cegły rozbiórkowej. Uczynią one każde wnętrze stylowym loftem i będą zachwycać swoim pięknem. Można także wybrać modele płytek ze starej cegły, które utrzymane są w jasnych czy też ciepłych odcieniach. Dzięki temu aranżacja nabierze skandynawskiego charakteru i będzie wpisywać się w duńską filozofię szczęścia hygge. Płytki z cegły rozbiórkowej nadają się również do aranżacji w stylu glamour. Wystarczy je połączyć z elementami dekoracyjnymi, takimi jak choćby lustra w ozdobnej ramie. Można zdecydować się także na połączenie płytek z cegły i betonu. Takie połączenie jest niewątpliwie niebanalne i oryginalne, ale nadal ponadczasowe. Płytki z cegły rozbiórkowej świetnie sprawdzą się do wykończenia kominka. Niewątpliwie obraz płytek ze starej cegły na kominku i iskrzącego się ognia może w niejednym budzić wspomnienia dzieciństwa i snutych rodzinnych opowieści. Tworząc aranżację, w której każda płyta z cegły rozbiórkowej kryje niesamowite historie, dodajesz wnętrzu nutę ciepła i rodzinnej atmosfery. Warto podkreślić, że płytki z cegły są najwyższej jakości, co oznacza, że posłużą przez wiele lat i przetrwają kolejne pokolenia. Co ciekawe płytki ze starej cegły łatwo utrzymać w czystości i nie trzeba stosować do tego celu żadnych specjalnych środków. Cegły sprawdzą się także w domu, gdzie są dzieci, gdyż przetrwają nawet mało delikatne zabawy, gdy dziecko uderza różnymi rzeczami o ścianę.


Płytki z cegły są wyjątkowe, dlatego warto postawić na nie w domu, w mieszkaniu i w obiektach użyteczności publicznej. Zatem jeżeli szukacie szczególnego i niepowtarzalnego materiału wykończeniowego, to z pewnością spełnią wasze oczekiwania.

facebook