• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

New York Loft 0,5 m2 płytki z cegły

24,99 zł Brutto - 55,00 zł
79,99 zł
757 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

UWAGA: cena za 0.5m2

Płytki NEW YORK LOFT 3D - do ich produkcji wykorzystywana jest historyczna cegła ręcznie formowana, a dokładniej jej środek. Cegły ręcznie formowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nasza produkcja odkrywa ich wnętrze, które przez dziesiątki lat było skrywane.

Zastosowanie płytek do malowania: płytki nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Można je malować na dowolne kolory - np. biały. Impregnacja jest konieczna, jeżeli płytki nie są malowane. W zaimpregnowane ściany lub części ścian z cegieł zdecydowanie mniej wgryza się kurz. Płytki z cegły do malowania mogą być układane z fugą lub bez niej, w zależności od preferencji. Płytki NEW YORK LOFT najlepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Polecamy je również osobom chcącym posiadać ścianę z cegieł, które cenią regularność i symetryczność. Do płytek jako pierwsi w Polsce oferujemy narożniki. 

Orientacyjne wymiary płytki wymiary płytek do malowania mogą się między sobą istotnie różnić:

  • grubość: ok. 1,5- 1,7 cm
  • wysokość: ok. 7-8 cm
  • długość: ok. 25-27 cm
  • waga: ok. 28kg / m2

Na 1m2 składają się 40 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkty powiązane

facebook