1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie Sahara, płytki cegła

139,99 zł Brutto
50 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Lico gotyckie - Sahara to płytka starannie wycięta na wzór klasztornej cegły gotyckiej. Jednym z wielu atutów tego produktu jest jego niepowtarzalny wzór, który występuje na większości płytek w postaci odbitych pieczątek, stempli jak również oryginalnych napisów. Płytki barwią się od odcienia beżowego, żółtego do jasno różowego co daje wnętrzu ciepło. Cegła została pozyskana wyniku rozbiórki izolacji pieca Hoffmana (bez dostępu ognia oraz dymu), który powstał 1896 roku.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły

  • Grubość ok. 2-3cm
  • wysokość ok. 7-8cm
  • długość ok. 25cm
  • waga ok. 30 kg / m2

Na 1m2 składają się 40 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Wiekowe płytki cegła wcale nie muszą nadawać się tylko do wyrzucenia. Jeśli jakość ich wykonania jest wysoka i są odpowiednio odrestaurowane, otrzymamy produkt bardzo oryginalny, przykuwający wzrok i atrakcyjny. Możemy z powodzeniem wykorzystać płytki cegły do wielu miejsc, które otrzymają niezapomniany klimat, a na naszych twarzach wywołają uśmiech.

Produkty oferowane przez firmę  widniejącą pod adresem internetowym retrocegla.pl i trzeba powiedzieć- są to cegły retro dość szczególne, ponieważ wykonuje się je z mających około sto lat cegły retro najwyższej jakości- na etapie wczesnej produkcji dokonuje się odpowiedniej selekcji i wybiera tylko te najlepsze płytki cegły. Cegła lico pochodzi z rozbiórek budynków i wypalano ją w tradycyjnych piecach. Żadna z cegły retro nie trafia przypadkowo do fabryki produkcyjnej- obiekty rozbiórkowe są bardzo starannie wybierane, tak aby jakość produktu była możliwie jak najwyższa. W związku z tym płytki cegły obecne na retro cegla są niepowtarzalne i ponadczasowe. Wysoka jakość idzie w parze z wyjątkowym wyglądem- a to przecież fantastyczne połączenie. Decydując się na ozdobienie elewacji budynku lico cegłą, którą nazywamy "cegła retro", ale także pomieszczeń wewnątrz budynków, na przykład w kuchni czy salonie, nadamy swoim budynkom niezapomnianego charakteru i dużo łatwiej będzie nam wrócić z nostalgią do przeszłości. Wszystko za sprawą płytki cegły retro, która nada szczególny charakter budynkowi w każdych warunkach. Każda cegła retro (cegła lico albo płytka cegła) ma swoją historię i widziała naprawdę sporo- a teraz w dodatku otrzymać może nowe życie.

Retrocegla.pl to zdecydowany lider na polskim rynku, jeśli chodzi o płytki cegły. Najwyższa jakość i odpowiednia dla niej cena, sprawiają, że jest to piekielnie atrakcyjna oferta. Warto nadmienić, że jest to jedyna firma w Polsce, która produkuje płytki cegły w sposób całkowicie ekologiczny, niegenerujący najmniejszych odpadów. Dobrze jest wiedzieć, że proces produkcyjny przebiega w zgodzie z naturą i nikt nie jest w tej sytuacji poszkodowany.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz pytań, możemy bezproblemowo skontaktować się z pracownikiem firmy, ponieważ w zakresie oferowanych przez retro-cegłę produktów można oczywiście w każdej chwili skorzystać z doradztwa technicznego, które jest profesjonalne i przejrzyste dla przyszłego klienta. Jest także ważne to, że porozbiórkowe cegły mogą być zamontowane w dowolnym miejscu w Polsce przez pracowników firmy. Autoryzowany montaż produktów jest bowiem możliwy na terenie całej Polski. To duże ułatwienie sprawia, że firma jest odpowiednia dla każdego, kto marzy o wiekowej cegle lico na terenie swojego budynku.
Wiele osób zastanawia się zapewne, czy istnieje gwarancja na to, że oferowany produkt jest wykonany solidnie i będzie służył nam przez lata? Nic bardziej oczywistszego. Po pierwsze, wszystkie certyfikaty jakości są w przypadku cegieł spełnione- jest tak ze względu na jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, która dodatkowo jest w pełni zautomatyzowana. Po drugie, przy zakupie płytki cegły lico wraz z dedykowaną chemią montażową, udzielona zostaje gwarancja na wszystko, trwająca aż pięć lat. Jest to bardzo istotne, bo sprawia, że po zakupie i montażu lico cegły retro, nie musimy w zasadzie o nic się już martwić i pozostaje nam tylko podziwianie starych, aczkolwiek wciąż pięknych cegieł. Czy można marzyć o lepszym rozwiązaniu niż porządna płytka cegły?

Przy wyborze każdego produktu, olbrzymie znaczenie ma, rzecz jasna, cena. Idealne rozwiązanie to takie, w którym otrzymujemy zadowalający nas jakościowo produkt, który ma przy tym atrakcyjną dla naszych portfeli cenę. Retrocegla.pl działa na naprawdę dużą skalę. Z tego właśnie powodu oferowane produkty spełniają owe wymagania- są bardzo dobre, posiadają certyfikaty i odpowiednie wymagania- i zawierają bardzo atrakcyjne ceny.
Lico cegła- jest to więc produkt, który powinien spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Nie ma w tym grama przesady- warto więc przekonać się o tym samemu, jeśli planujemy remonty lub budowę budynku od podstaw. Wystarczy otworzyć zakładkę "kontakt", a resztą zajmą się już wykwalifikowani pracownicy oraz lico cegły, które w zasadzie nie muszą nic robić. Bo prezentują się bardzo dobrze- jak na porządne lico cegły, cegły retro przystało.Płytka cegła może znaleźć się w domu każdego z nas.

Produkty powiązane

facebook