• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie 0,5 m2, cegiełka na ścianę

44,99 zł Brutto - 25,00 zł
69,99 zł
233 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

UWAGA: cena za 0.5m2

1m2 zawiera 40 płytek. Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. 1m 2 waży ok. 31 kg. Minimalne zamówienie 1m 2.

Orientacyjne wymiary płytki:

  • długość: 26-27cm
  • wysokość: 6,5-8cm
  • grubość: 2-3cm
  • waga: 30kg / m2
  • 40 płytek na 1m 2

 
Cegiełka na ścianę- wyjątkowy sposób na upiększenie elewacji oraz wnętrza budynku
Ozdabianie budynków cegłami i pozostawianie ich na ekspozycję jest rozwiązaniem bardzo popularnym. W sytuacji kiedy produkt jest dodatkowo wiekowy, ale odpowiednio odrestaurowany, efekt końcowy może być zachwycający.

Cegiełki na ścianę oferowane przez firmę retrocegla.pl są bardzo wyjątkowe, dlatego że oferowane cegiełki na ścianę mają około sto lat i pochodzą z rozbiórek historycznych budynków. Są to produkty najwyższej jakości. Nie każda cegła trafia bowiem do zakładu produkcyjnego firmy. Dokonuje się bardzo dokładnej selekcji i wybiera tylko te, które spełniają odpowiednie wymogi jakościowe. Surowcem dla cegiełki na ścianę są ręcznie uformowane cegły rozbiórkowe z XIX/XX wieku, a więc takie, które przeszły już sporo i otrzymują nowe życie. Dzięki temu oferowane produkty są niepowtarzalne i ponadczasowe. Wiekowe cegiełki na ścianę wyglądają bardzo ładnie i sprawiają, że trudno jest oderwać od nich wzrok. Co interesujące, możemy ozdobić cegiełką na ścianę nie tylko elewacje budynku, ale także jego wnętrze- na przykład kuchnię czy sypialnię, dzięki czemu uzyskamy wspaniały efekt, który możliwy jest z czerwoną cegiełką na ścianę .

Retrocegla.pl jest wyraźnym liderem polskiego rynku cegiełki na ścianę. Najwyższa jakość i atrakcyjna cena idą tutaj w parze. Dodatkowo, jest to jedyna firma w Polsce, produkujemy cegiełki na ścianę w sposób całkowicie ekologiczny, niegenerujący najmniejszych odpadów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą klienta- w ofercie znajduje się profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych cegiełek na ścianę. Trzeba również powiedzieć, że czerwone cegiełki na ścianę mogą trafić do nas niezależnie od miejsca naszego zamieszkania. Retrocegla działa bowiem na terenie całego kraju i może być zamontowana w dowolnym miejscu w kraju. Autoryzowany montaż cegiełki na ścianę jest możliwy do przeprowadzenia na terenie całej Polski.
Oferowana wiekowe cegiełka na ścianę to oczywiście gwarancja jakości. Firma posiada odpowiednie doświadczenie, które sprawiaja, że nie musimy martwić się o to, czy czerwone cegiełki na ścianę nas zadowolą. Są restaurowane na jednych z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, która niebawem będą w pełni zautomatyzowane. Jeśli tego byłoby mało, przy zakupie płytki cegły wraz z dedykowaną chemią montażową, udzielona zostaje gwarancja na wszystko, trwająca aż pięć lat. Postaw na jakość, zamów cegiełkę na ścianę w RetroCegla.pl.

Kiedy decydujemy się na wybór określonego produktu, kluczowe jest oczywiście da nas to, by cena była zadowalająca i jakość nie budziła wątpliwości. Najlepiej byłoby oczywiście dostać produkt o najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Retrocegla.pl działa na ogromną skalę, dzięki czemu wymagania dotyczące dobrej ceny i wspaniałej jakości zostają spełnione. Udowadniają to lata na rynku, doswiadczenie, gwarancje i oczywiście wygląd, który posiada czerwona cegiełka na ścianę, który potrafi sprawić, że poczujemy się jak w przeszłości- jak prawie sto lat temu.

Produkty powiązane

facebook