• Promocja -30,00 zł

Burnt Loft Cegiełka Na Ścianę

124,99 zł
154,99 zł
Zniżka 30,00 zł

Cena za 0,5 m2 (1 szt. = 0,5m2 liczone z przestrzenią na fugę ok. 1,5 cm)

BURNT LOFT 3D odkrywa wnętrza starych cegieł, wprowadzając w industrialny klimat nowojorskich loftów i penthouse'ów. Płytka charakteryzuje się mocno wypaloną częścią środkową, dochodzącą nawet do mocnej czerni.  Płytki cechują rozmaite pęknięcia strukturalne, które powstały w wyniku wypalania w oryginalnych piecach Hoffmana.

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegła ozdobna – nowość na polskim rynku

Co można powiedzieć o firmie, która podbija rynki zagraniczne? Powiedzieć można jedno: firma ta musi oferować produkt najwyższej jakości. Tak właśnie jest w przypadku firmy której produkty można znaleźć na stronie retrocegla.pl. Jeśli produkty firmy RetroCegła znalazły uznanie na rynkach tak wymagających jak rynki: Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Czech a nawet Japonii to może znaczyć jedno, są to produkty wysokiej jakości.

Czym zajmuje się firma RetroCegła?

Najprościej napisać można jedno, jest to pierwszy i jak do tej pory jedyny producent w Polsce oferujący takie produkty jak: cegła ozdobna, cegła ozdobna na ścianę, cegła ozdobna do wnętrz. To co wyróżnia te produkty spośród wielu innych znajdujących się na rynku to, to, że są to produkty wykonane z naturalnych surowców, w pełni ekologiczne i w unikalny sposób pozyskiwane.

Jak wytwarzane są produkty firmy RetroCegła

Nie jest to żadną tajemnicą. Cegła ozdobna pozyskiwana jest z rozbiórek starych budynków. Według założeń firmy RetroCegła materiał może być pozyskiwany jedynie z budynków, których wiek przekracza 100 lat. Wyszukiwanie takich obiektów i ich rozbiórka nie należy do łatwych zadań. Ważne jest, aby mury rozbieranych budynków były wykonane z czerwonej cegły i nie były zachowane w dobrym stanie. Wszystkie rozbiórki odbywają się ręcznie, cegła po cegle. W kolejnym etapie każda cegła jest dokładnie czyszczona z resztek zaprawy oraz innych zanieczyszczeń, następnie myta jest wodą pod odpowiednim ciśnieniem i na końcu suszona. Tak przygotowany surowiec poddawany jest dalszej obróbce.

W jaki sposób cegła zamienia się w cegłę ozdobną na ścianę.

Każda cegła po przejściu etapu przygotowawczego jest cięta na specjalnie do tego przystosowanych maszynach. Z jednej cegły uzyskuje się kilka odpowiednio sformatowanych płytek, dających w efekcie produkt określany jako cegła ozdobna. Może to być cegła ozdobna do wewnątrz pomieszczeń jak również cegła ozdobna na ścianę elewacyjną. Dodatkowo z cegieł wykonywane są specjalne kształtki kątowe, umożliwiające wykonywanie połączeń na narożnikach ścian czy na ścianach łamanych.
Tak uzyskany produkt jest w pełni ekologiczny, jako że podstawowymi jego składnikami jest glina, piasek i woda. Cegła poddawana była suszeniu w naturalnych warunkach i następnie wypalana w specjalnych piecach. Wiedząc, że do wytwarzania cegły ozdobnej, firma RetroCegła wykorzystuje surowiec rozbiórkowy, pochodzący głównie z wiekowych budowli, można być pewnym, że nie posiada on w swoim składzie żadnych niebezpiecznych składników, które były by wykorzystywane w cyklu produkcyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu cegła ozdobna do wnętrz jest w pełni bezpieczna.

W jaki sposób montuje się produkty firmy RetroCegła

Dla zapewnienia odpowiedniej jakości montażu przygotowano specjalną dedykowana do montażu chemię. Jest to: specjalny klej montażowy, specjalna spoina, specjalny środek gruntujący, odpowiednio dostosowany impregnat. Jako dodatkowy produkt można wybrać także farbę, specjalnie do cegły ozdobnej przygotowaną. Wszystkie te produkty można nabyć za pomocą firmowego sklepu internetowego retrocegla.pl. Składając zamówienie można uzyskać dodatkowe informacje na temat produktu, jego przeznaczenia i sposobu montażu. Klient ma także możliwość zamówienia wykonania całej usługi przez autoryzowana firmę montażową. Korzystając z kompleksowego materiału oraz fachowego firmowego montażu, firma udziela 5 letniej gwarancji na swoje produkty. Montaż oraz dostawa jest realizowana na terenie całej Polski.

Dodatkowe ułatwienia dla klientów

Zamówiony za pośrednictwem firmowego sklepu retrocrgla.pl towar który stanowi: cegła ozdobna, cegła ozdobna na ścianę elewacyjną czy cegła ozdobna do wnętrz pomieszczeń wraz z całą dedykowaną do montażu chemią jest dostarczana do klienta transportem zapewnianym przez sklep. Wszystkie materiały podlegające wysyłce są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone do transportu. Decydując się na kompleksową realizację zamówienia sklep retrocegla.pl oferuje przystępne ceny. Często sklep organizuje sprzedaż promocyjną co jeszcze bardziej przekłada się na korzystną cenę produktów.

Opis

Narożniki
248

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze