• Obniżka

0 - 300 kg - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Retro fuga do cegły szara 10 kg, fugowanie cegły

49,99 zł Brutto - 7,98 zł
57,97 zł

Retro Fuga szara jest wysokiej klasy produktem dedykowanym do spoinowania płytek produkowanych ze starych cegieł. Nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Produkt po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporny. Wymieszany z wodą tworzy jednorodną gruboziarnistą masę plastyczną. Mieszanka zawiera tras który minimalizuje ryzyko powstawania białych wykwitów i zacieków na spoinach. Ponadto trass podnosi odporność na agresywny wpływ środowiska, powoduje niski skurcz wiążącej zaprawy, silne wiąże „wolne” wapno i uelastycznia fugę.

Sposób użycia

Sypką mieszankę wymieszać z 1,5 litra czystej wody używając mieszadła lub ręcznie. Uwaga! większa ilość wody zarobowej niż zalecana spowoduje spadek wytrzymałości fugi na ściskanie. Produkt należy stosować zgodnie ze sztuką budowlaną. Mieszankę należy dokładnie rozprowadzać w spoinach. Po lekkim przeschnięciu spoiny można ją wygładzić np. wilgotnym pędzelkiem. W przypadku stosowania na zewnątrz świeżą fugę należy chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przez ok. 7 dni.

Szacunkowe zużycie: 10 kg mieszanki pozwala na fugowanie ok 2,5m2 płytek ze starych cegieł (przy szerokości szczeliny ok. 1 cm).

Czas zachowania właściwości roboczych, w przypadku prawidłowego przygotowania: 2,5 godz.

Temperatura stosowania +5 do + 25 stopni Celcjusza.

Zdjęcie koloru podglądowe. Kolor fugi po położeniu może się różnić od koloru na zdjęciu. Postrzeganie koloru zależy od ustawień i parametrów monitora.

735 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook