• Obniżka

1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie, cegła dekoracyjna

89,99 zł Brutto - 40,00 zł
129,99 zł
194 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

1m2 zawiera 40 płytek. Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. 1m 2 waży ok. 31 kg. Minimalne zamówienie 1m 2.

Orientacyjne wymiary płytki:

  • długość: 26-27cm
  • wysokość: 6,5-8cm
  • grubość: 2-3cm
  • waga: 30kg / m2
  • 40 płytek na 1m 2

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegła dekoracyjna- styl pięknem i historią napisany
Aranżując dom czy mieszkanie warto stawiać na oryginalność, ale też ponadczasowy charakter. Dzięki temu uzyska się niezwykle stylowe wykończenie czy to salonu czy przedpokoju, a nawet kuchni oraz sypialni. Na pewno bardzo ważne jest udekorowanie ścian i tutaj pojawia się jakże ważne pytanie: jaki materiał wybrać? Naszym zdaniem warto postawić na cegłę dekoracyjną na ścianę.


Piękno napisane historią- cegła dekoracyjna na ścianie
Doskonałym wyborem jest cegła dekoracyjna. Tym bardziej, że wyróżnia się ona zarówno swoją estetyką, ale i pięknem, za którym stoi historia. Otóż wynika to z faktu, że cegły pochodzą z rozbiórek wiekowych i co ważne zabytkowych budynków. Mają więc ponad 100 lat, dzięki temu już na pierwszy rzut oka zachwycają pięknem, które trudno opisać słowami. Każdy wie, że budownictwo powstałe na przełomie XIX i XX wieku jest szczególne, wszak cechuje je trwałość, ale i ciekawy styl, zatem każda cegła dekoracyjna na ścianę stworzy aranżację, która rzeczywiście jest zachwycająca, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Warto wiedzieć, że wszystkie cegły dekoracyjne, które znajdziecie w ofercie marki retrocegla.pl są najwyższej jakości, ale są także produkowane w sposób ekologiczny, niegenerujący odpadów produkcyjnych. Widać tutaj także zamiłowanie do filozofii no waste, a więc myśli, że nie należy dodatkowo obciąża natury, a warto wykorzystywać stare materiały dając im nowe życie i nie inaczej jest w przypadku cegły dekoracyjnej.


Styl i ergonomia w jednym
Wszystkie cegły dekoracyjne są doskonałym wyborem dla każdego, tym bardziej, że uczynią wnętrze pięknym, a przy tym w pełni ergonomicznym. Każda cegła dekoracyjna z fugą ma swój charakter, który jest unikalny, ale i oryginalny, niczym słoje i sęki widoczne na powierzchni drewna. Cegłą dekoracyjna wewnętrzna nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego designu. Do wyboru są modele wpisujące się w industrialny charakter wnętrza, które uczynią nawet małe mieszkanie luksusowym loftem. Z kolei na miłośników klasyki lepiej sprawdzi się cegła dekoracyjna z fugą w jasnym bądź nawet piaskowym kolorze, która optycznie powiększy wnętrze, a przy tym go nie przytłoczy. Wpisuje się ona w skandynawską filozofię Hygge, co oznacza, że zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i pięknem. Oczywiście cegła dekoracyjna jest doskonałym wyborem nawet do salonu czy przedpokoju glamour, gdyż wspaniale będzie podkreślać charakter pomieszczeń, a przy tym idealnie pasuje do dekoracyjnych luster.


Nie tylko tynk, lecz także cegła dekoracyjna
Szukając materiału wykończeniowego na elewacje zazwyczaj wybiera się tynk, lecz bądźmy szczerzy jest on już nudny, a każda elewacja jest bardzo do siebie podobna. Ale można z tym skończyć, bo najlepszym wyborem będzie tutaj cegła dekoracyjna zewnętrzna, która stoi w opozycji do słowa nuda. Dzięki temu, że jest wypalana zapewni trwałą, ale i niebanalną stylistykę elewacji domu. Nie bez znaczenia jest fakt, że wyróżnia się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, a to dzięki wyselekcjonowaniu i wybieraniu tylko materiałów, które są najlepsze. Do tego cena jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę fakt, że cegły są zabytkowe, niepowtarzalne i ultra stylowe.


Płytka cegła dekoracyjna lico gotyckie jest mrozoodporna i wodoodporna. Można montować cegłę dekoracyjną z fugą lub bez, według własnych preferencji.

Produkty powiązane

facebook