• Obniżka

1 - 5 m2 (do 300 kg) - 159 zł

6 - 12 m2 (do 500 kg) - 199 zł

13 - 20 m2 (do 700 kg) - 229 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Lico Gotyckie, cegła dekoracyjna

79,99 zł Brutto - 60,00 zł
139,99 zł
31 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

1 m2 zawiera 40 płytek. Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. 1 m2 waży ok. 31 kg. Minimalne zamówienie 1 m2.

Orientacyjne wymiary płytki:

  • długość: 25 - 26cm
  • wysokość: 7 - 8cm
  • grubość: 2 - 3,5cm
  • waga: 35kg / m2
  • 40 płytek na 1 m2

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegła dekoracyjna- styl pięknem i historią napisany
Aranżując dom czy mieszkanie warto stawiać na oryginalność, ale też ponadczasowy charakter. Dzięki temu uzyska się niezwykle stylowe wykończenie czy to salonu czy przedpokoju, a nawet kuchni bądź sypialni. Na pewno bardzo ważne jest udekorowanie ścian i tutaj pojawia się jakże ważne pytanie: jaki materiał wybrać? Naszym zdaniem warto postawić na cegłę dekoracyjną na ścianę.


Piękno napisane historią - cegła dekoracyjna na ścianie
Doskonałym wyborem jest cegła dekoracyjna. Tym bardziej, że wyróżnia się ona zarówno swoją estetyką, jak i pięknem, za którym stoi historia. Otóż wynika to z faktu, że cegły pochodzą z rozbiórek wiekowych budynków. Mają więc często ponad 100 lat. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka zachwycają pięknem, które trudno opisać słowami. Każdy wie, że budownictwo powstałe na przełomie XIX i XX wieku jest szczególne, wszak cechuje je trwałość, ale i ciekawy styl, zatem każda cegła dekoracyjna na ścianę stworzy aranżację, która rzeczywiście jest zachwycająca, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Warto wiedzieć, że wszystkie cegły dekoracyjne, które znajdziecie w ofercie marki retrocegla.pl są najwyższej jakości. Ponadto produkowane są w sposób ekologiczny, niegenerujący odpadów produkcyjnych. Widać tutaj także zamiłowanie do filozofii zero waste, a więc myśli, że nie należy dodatkowo obciążać natury, a warto wykorzystywać stare materiały, dając im nowe życie i nie inaczej jest w przypadku cegły dekoracyjnej.


Styl i ergonomia w jednym
Wszystkie cegły dekoracyjne są doskonałym wyborem dla każdego, tym bardziej, że uczynią wnętrze pięknym, a przy tym w pełni ergonomicznym. Każda cegła dekoracyjna z fugą ma swój charakter, który jest unikalny niczym słoje i sęki widoczne na powierzchni drewna. Cegła dekoracyjna wewnętrzna nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego designu. Do wyboru są modele wpisujące się w industrialny charakter wnętrza, które uczynią nawet małe mieszkanie luksusowym loftem. Z kolei dla miłośników klasyki lepiej sprawdzi się cegła dekoracyjna z fugą w jasnym bądź nawet piaskowym kolorze, która optycznie powiększy wnętrze, a przy tym go nie przytłoczy. Wpisuje się ona w skandynawską filozofię Hygge, co oznacza, że zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i pięknem. Oczywiście cegła dekoracyjna jest doskonałym wyborem nawet do salonu czy przedpokoju glamour, gdyż wspaniale będzie podkreślać charakter pomieszczeń, a przy tym idealnie pasuje do dekoracyjnych luster.


Nie tylko tynk, lecz także cegła dekoracyjna
Szukając materiału wykończeniowego na elewacje zazwyczaj wybiera się tynk, lecz bądźmy szczerzy, ciężko za jego pomocą wyróżnić się, bo wszystkie elewacje są do siebie bardzo podobne. Ale można z tym skończyć, bo najlepszym wyborem będzie tutaj cegła dekoracyjna zewnętrzna, która stoi w opozycji do słowa nuda. Dzięki temu, że jest wypalana, zapewni trwałą, ale i niebanalną stylistykę elewacji domu. Nie bez znaczenia jest fakt, że wyróżnia się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, a to dzięki wyselekcjonowaniu i wybieraniu tylko materiałów, które są najlepsze. Do tego cena jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę fakt, że cegły są zabytkowe, niepowtarzalne i ultra stylowe.


Płytka cegła dekoracyjna lico gotyckie jest mrozoodporna i wodoodporna. Można montować cegłę dekoracyjną z fugą lub bez, według własnych preferencji.

Produkty powiązane

facebook