Lico Gotyckie Pomorskie cegła dekoracyjna

119,99 zł

Cena za 1 m2

1 m2 zawiera 40 płytek (z uwzględnieniem przestrzeni na fugę ok 1,5 cm). Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. 1 m2 waży ok. 32 kg. Minimalne zamówienie 1 m2.

Orientacyjne wymiary płytki:

długość: 25 - 26cm

wysokość: 7 - 8cm

grubość: 2 - 3,5cm

waga: 35kg / m2

40 płytek na 1 m2

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Cegła dekoracyjna- styl pięknem i historią napisany

Aranżując dom czy mieszkanie warto stawiać na oryginalność, ale też ponadczasowy charakter. Dzięki temu uzyska się niezwykle stylowe wykończenie czy to salonu czy przedpokoju, a nawet kuchni bądź sypialni. Na pewno bardzo ważne jest udekorowanie ścian i tutaj pojawia się jakże ważne pytanie: jaki materiał wybrać? Naszym zdaniem warto postawić na cegłę dekoracyjną na ścianę.

Piękno napisane historią - cegła dekoracyjna na ścianie

Doskonałym wyborem jest cegła dekoracyjna. Tym bardziej, że wyróżnia się ona zarówno swoją estetyką, jak i pięknem, za którym stoi historia. Otóż wynika to z faktu, że cegły pochodzą z rozbiórek wiekowych budynków. Mają więc często ponad 100 lat. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka zachwycają pięknem, które trudno opisać słowami. Każdy wie, że budownictwo powstałe na przełomie XIX i XX wieku jest szczególne, wszak cechuje je trwałość, ale i ciekawy styl, zatem każda cegła dekoracyjna na ścianę stworzy aranżację, która rzeczywiście jest zachwycająca, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne. Warto wiedzieć, że wszystkie cegły dekoracyjne, które znajdziecie w ofercie marki retrocegla.pl są najwyższej jakości. Ponadto produkowane są w sposób ekologiczny, niegenerujący odpadów produkcyjnych. Widać tutaj także zamiłowanie do filozofii zero waste, a więc myśli, że nie należy dodatkowo obciążać natury, a warto wykorzystywać stare materiały, dając im nowe życie i nie inaczej jest w przypadku cegły dekoracyjnej.

Styl i ergonomia w jednym

Wszystkie cegły dekoracyjne są doskonałym wyborem dla każdego, tym bardziej, że uczynią wnętrze pięknym, a przy tym w pełni ergonomicznym. Każda cegła dekoracyjna z fugą ma swój charakter, który jest unikalny niczym słoje i sęki widoczne na powierzchni drewna. Cegła dekoracyjna wewnętrzna nada każdemu pomieszczeniu wyjątkowego designu. Do wyboru są modele wpisujące się w industrialny charakter wnętrza, które uczynią nawet małe mieszkanie luksusowym loftem. Z kolei dla miłośników klasyki lepiej sprawdzi się cegła dekoracyjna z fugą w jasnym bądź nawet piaskowym kolorze, która optycznie powiększy wnętrze, a przy tym go nie przytłoczy. Wpisuje się ona w skandynawską filozofię Hygge, co oznacza, że zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i pięknem. Oczywiście cegła dekoracyjna jest doskonałym wyborem nawet do salonu czy przedpokoju glamour, gdyż wspaniale będzie podkreślać charakter pomieszczeń, a przy tym idealnie pasuje do dekoracyjnych luster.

Nie tylko tynk, lecz także cegła dekoracyjna

Szukając materiału wykończeniowego na elewacje zazwyczaj wybiera się tynk, lecz bądźmy szczerzy, ciężko za jego pomocą wyróżnić się, bo wszystkie elewacje są do siebie bardzo podobne. Ale można z tym skończyć, bo najlepszym wyborem będzie tutaj cegła dekoracyjna zewnętrzna, która stoi w opozycji do słowa nuda. Dzięki temu, że jest wypalana, zapewni trwałą, ale i niebanalną stylistykę elewacji domu. Nie bez znaczenia jest fakt, że wyróżnia się odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, a to dzięki wyselekcjonowaniu i wybieraniu tylko materiałów, które są najlepsze. Do tego cena jest bardzo korzystna, biorąc pod uwagę fakt, że cegły są zabytkowe, niepowtarzalne i ultra stylowe.

Płytka cegła dekoracyjna lico gotyckie jest mrozoodporna i wodoodporna. Można montować cegłę dekoracyjną z fugą lub bez, według własnych preferencji.

Opis

Narożniki
246

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze

Narożnik L. Gotyckie Pomorskie cegła dekoracyjna

13,99 zł -2,08 zł 11,91 zł
  • Promocja -2,08 zł