• Obniżka

1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

Ceny wysyłek podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

New York Loft, ściana z cegły

49,99 zł Brutto - 110,00 zł
159,99 zł

Płytki NEW YORK LOFT 3D - do ich produkcji wykorzystywana jest historyczna cegła ręcznie formowana, a dokładniej jej środek. Cegły ręcznie formowane charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Nasza produkcja odkrywa ich wnętrze, które przez dziesiątki lat było skrywane.

Zastosowanie płytek do malowania: płytki nadają się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Można je malować na dowolne kolory - np. biały. Impregnacja jest konieczna, jeżeli płytki nie są malowane. W zaimpregnowane ściany lub części ścian z cegieł zdecydowanie mniej wgryza się kurz. Płytki z cegły do malowania mogą być układane z fugą lub bez niej, w zależności od preferencji. Płytki NEW YORK LOFT najlepiej pasują do nowoczesnych wnętrz. Polecamy je również osobom chcącym posiadać ścianę z cegieł, które cenią regularność i symetryczność. Do płytek jako pierwsi w Polsce oferujemy narożniki. 

Orientacyjne wymiary płytki wymiary płytek do malowania mogą się między sobą istotnie różnić:

  • grubość: ok. 1 cm
  • wysokość: ok. 7-8 cm
  • długość: ok. 25-27 cm
  • waga: ok. 25kg / m2

Na 1m2 składają się 40 płytek (z fugą ok. 1-2 cm)

Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

462 m2

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook