1 - 6 m2 - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Retro grunt do cegły 5 L

39,99 zł Brutto

Retro Grunt do cegły to bezbarwny, płynny preparat gruntujący, głęboko wchodzący w porowate i chłonne podłoża. Jego celem jest ograniczenie i wyrównanie chłonność oraz wzmocnienie podłoża pod położenie płytek ceglanych.

Zastosowanie

Gotowy preparat gruntujący Retro Grunt do cegły wskazany jest do gruntowania wszystkich porowatych i chłonnych podłoży - gipsowych, anhydrytowych, betonowych, cementowych i cementowo-wapiennych, wapiennych, gazobetonowych oraz płyt kartonowo-gipsowch.

Preparat można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz., przy temperaturze podłoża od +5 do +25 °C.

Właściwości

Preparat gruntujący Retro Grunt do cegły głęboko penetruje porowate i suche podłoża i jednocześnie wzmacnia je i zabezpiecza przed wilgocią. Wyrównuje chłonność podłoży przez co polepsza przyczepność oraz równomierne wysychanie kolejnych warstw np. Retro Kleju do płytek ceglanych.

Sposób użycia

Podłoże podlegające gruntowaniu powinno być mocne, suche i czyste. Zaleca się, by podłoże było wolne od: pyłów, kurzu, tłuszczów czy olejów. Zanieczyszczone podłoże należy wyczyścić poprzez mycie, suszenie, szczotkowanie ręczne lub mechaniczne. Preparat Retro Grunt do cegły należy nakładać sposobem ręcznym — za pomocą pędzla lub wałka malarskiego — lub mechanicznym korzystając z urządzenia natryskowego.

Środek nakładać jednokrotnie, cienką i równomierną warstwą. Na szczególnie chłonne podłoża można nałożyć drugą warstwę. Po co najmniej 24 godzinach od chwili nałożenia preparatu można rozpocząć ponowne użytkowanie podłoża.

Sposób użycia

Uwaga! Zużycie zmienne ze względu na różny stopień chłonności podłoża - średnio zużywa się od 0,1 kg do 0,2 kg preparatu na 1 m2 malowanego podłoża.

Przechowywanie i transport

Preparat gruntujący Retro Grunt do cegły powinno się transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Pojemniki chronić przed przegrzaniem oraz ujemnymi temperaturami.

Trwałość preparatu: 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Dane techniczne

Skład: płynna emulsja na bazie żywicy styreno–akrylowej
Gęstość preparatu: ok. 1,03 kg/litr
Zużycie preparatu (przy gruntowaniu jednokrotnym): 0,1–0,2 kg/m2
Temperatura stosowania: od +5 do +25 C
Opakowanie:5 kg

290 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook