• Obniżka

0 - 300 kg - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Retro fuga do cegły biała 10 kg, cegła z fugą

49,99 zł Brutto - 7,98 zł
57,97 zł

Retro Fuga biała jest dedykowanym produktem przeznaczonym do spoinowania płytek ze starych cegieł. Przystosowania jest do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Fuga po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporna. Po wymieszaniu z wodą tworzy jednorodną masę fugową gruboziarnistą o konsystencji gęstoplastycznej. Dzięki obecność trassu fuga posiada wysoką odporność na negatywny wpływ środowiska, niski skurcz wiążącej zaprawy, silne związanie „wolnego” wapna i uzyskanie dużej elastyczności. Dodatek trassu istotnie zmniejsza ryzyko powstania wykwitów wapiennych na spoinach.

Sposób użycia

Zawartość wiadra wymieszać z 1,5 litra czystej wody używając wiertarki z mieszadłem koszyczkowym lub wymieszać ręcznie. Uwaga! Przy użyciu wody zarobowej w większej ilości niż zalecana spadnie wytrzymałość fugi na ściskanie poniżej wartości deklarowanej. Przygotowaną fugę stosować zgodnie ze sztuką budowlaną. fugę należy dokładnie rozprowadzać w spoinach. Po lekkim przeschnięciu spoiny można wygładzić np. wilgotnym pędzelkiem. W przypadku zastosowania zewnętrznego świeżą siatkę spoin chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi przez ok. 7 dni. Orientacyjne zużycie: 10 kg fugi pozwala na zafugowanie ok 2,5m2 płytek (przy zachowaniu fugi ok 1 cm). Czas zachowania właściwości roboczych 2,5 godz. Temperatura stosowania +5 do + 25 stopni Celsjusza.

Zdjęcie koloru podglądowe. Kolor fugi po położeniu może się różnić od koloru na zdjęciu. Postrzeganie koloru zależy od ustawień i parametrów monitora.

360 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook