0 - 300 kg - 129 zł

7 - 17 m2 - 179 zł

18 - 22 m2 - 199 zł

mała paczka do 30 kg: 25 zł

Ceny wysyłek kurierskich podano w PLN brutto. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen. Przesyłki i palety są ubezpieczone do rzeczywistej wartości. Klient jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki w obecności kuriera i w razie uszkodzeń spisać protokół. Paleta jest dostarczana pod dany adres (nie jest wnoszona do domu / mieszkania).

od 3 do 21 dni

Prawdziwa RetroCegła cieszy się olbrzymią popularnością wśród klientów, dlatego zdarza się, że musimy wyprodukować płytki specjalnie pod Twoje zamówienie. Staranna selekcja cegieł i ich profesjonalna obróbka, zajmuje kilka dni więcej o czym zostaniesz poinformowany.

Impregnat do cegły 1l

59,99 zł Brutto

Silikonowy impregnat do zabezpieczania płytek ceglanych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wzmacnia kolor, zabezpiecza przed wodą, olejami, zapobiega wzrostowi mchów i porostów (przy użytku zewnętrznym).

Środek do konserwacji i zabezpieczania płytek ceglanych, który wzmacnia kolor, idealnie zabezpiecza przed woda , olejami, ułatwia usuwanie plam oleju, zapobiega wzrostowi mchów i porostów, zwiększa mrozo i wodoodporność płytek. Zawarte w preparacie surfaktanty/polimery DuPont (TM) Capstone™ zapewniają ochronę powierzchni przed zabrudzeniami i łatwe usuwanie (zmywanie) zanieczyszczeń.

Sposób użycia:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji musi być czysta, sucha, odtłuszczona i stabilna. Powierzchnie ze świeżo ułożonych płytek ceglanych należy impregnować dopiero po upływie 2-3 tygodni od ułożenia. Przed nałożeniem produkt należy wymieszać wstrząsając. Środek można nakładać pędzlem, wałkiem lub przez natrysk, równomiernie rozprowadzając bez zacieków i smug. Zalecane jest nakładanie dwóch warstw. Impregnacje należy wykonywać w temperaturze 10°C do 25°C. Przy wykonywaniu prac należy pamiętać o zastosowaniu środków ostrożności w postaci rękawic ochronnych i ubrań roboczych.

Przechowywanie:

Impregnat przechowywać w oryginalnie zamkniętych pojemnikach w pomieszczeniach w temperaturze 5°C do 30°C.

Dane techniczne

Opakowania: 1kg
Okres przydatności : 12 miesięcy od daty produkcji.
Wydajność i zużycie: 4-7 m2/L w zależności od nasiąkliwości podłoża i sposobu aplikacji.

DuPont(tm) i Capstone™ są znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi grupy surfaktantów/ polimerów firmy E.I. du Pont de Nemours and Company lub firm powiązanych.

411 Przedmioty

Chcesz zakończyć zakupy?

Realizuj zamówienie

Produkty powiązane

facebook