• Promocja -10,00 zł

Impregnat do cegły 1l

69,99 zł
79,99 zł
Zniżka 10,00 zł

Cena za 1 L

Silikonowy impregnat do cegły służący zabezpieczaniu płytek ceglanych. Do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wzmacnia kolor, zabezpiecza przed wodą, olejami, zapobiega wzrostowi mchów i porostów (przy użytku zewnętrznym).

Impregnat do cegły, który wzmacnia kolor, idealnie zabezpiecza przed woda , olejami, ułatwia usuwanie plam oleju, zapobiega wzrostowi mchów i porostów, zwiększa mrozo i wodoodporność płytek. Zawarte w preparacie surfaktanty/polimery DuPont (TM) Capstone™ zapewniają ochronę powierzchni przed zabrudzeniami i łatwe usuwanie (zmywanie) zanieczyszczeń.

Sposób użycia impregnatu do cegły:

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji musi być czysta, sucha, odtłuszczona i stabilna. Powierzchnie ze świeżo ułożonych płytek ceglanych należy impregnować dopiero po upływie 2-3 tygodni od ułożenia. Przed nałożeniem impregnat do cegły należy wymieszać wstrząsając. Impregnat do cegły można nakładać pędzlem, wałkiem lub przez natrysk, równomiernie rozprowadzając bez zacieków i smug. Zalecane jest nakładanie dwóch warstw. Impregnacje należy wykonywać w temperaturze 10°C do 25°C. Przy wykonywaniu prac impregnatem do cegły należy pamiętać o zastosowaniu środków ostrożności w postaci rękawic ochronnych i ubrań roboczych.

Przechowywanie impregnatu do cegły:

Impregnat do cegły przechowywać w oryginalnie zamkniętych pojemnikach w pomieszczeniach w temperaturze 5°C do 30°C.

Dane techniczne impregnatu do cegły:

Opakowania: 1kg
Okres przydatności : 12 miesięcy od daty produkcji.
Wydajność i zużycie: 4-7 m2/L w zależności od nasiąkliwości podłoża i sposobu aplikacji.

DuPont(tm) i Capstone™ są znakami handlowymi lub zarejestrowanymi znakami handlowymi grupy surfaktantów/ polimerów firmy E.I. du Pont de Nemours and Company lub firm powiązanych.

Kto jak nie my, zna się lepiej na produkcji, montażu oraz odpowiednim dbaniu o płytki ze starej cegły? Doświadczenie które zdobyliśmy w ciągu ostatnich lat wykonując inwestycje w wielu miejscach świata, dziś procentują. Co to oznacza? Nic innego jak świadomość iż to właśnie my posiadamy status lidera w branży elewacji i ścian ze starej cegły w Polsce.
Jednak aby inwestycja w 100% spełniała oczekiwania klienta niezbędne jest spełnienie kilku podstawowych kryteriów. Przede wszystkim rozeznania się w planach inwestycji, projektu, wyboru odpowiednich materiałów aż po wybór niezbędnej chemii budowlanej i montażowej takiej jak np. impregnat do cegły.
Nasze cegły to w zdecydowanej większości stare, porozbiórkowe materiały pochodzące z XIX i XX wieku, odzyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych obiektów. Dlatego niezwykle ważne jest utrzymanie ich odpowiedniego stanu, a zagwarantować to może nasz uniwersalny impregnat do cegły.
W ofercie naszego sklepu znajda Państwo wiele rodzajów impregnatów, skutecznie chroniących cegły przez wpływem pary wodnej oraz czynników atmosferycznych. Przez wzgląd iż nasze płytki ze starej cegły znajdują zastosowanie nie tylko wewnątrz pomieszczeń jak łazienka, kuchnia czy salon, ale również jako zewnętrzna elewacja., ich ochrona staje się niezwykle istotna. Klimat, który potrafią stworzyć płytki ze starej, ręcznie formowanej cegły, wypalanej w specjalnie zaprojektowanych piecach, to niezwykłe uczucie komfortu i elegancji. Warto więc zadbać o właściwy i piękny wygląd płytek stosując odpowiedni impregnat do cegły. Zaletą impregnatu do cegły jest jest głęboka penetracja podłoża oraz możliwość tworzenia specjalnej warstwy ochronnej, uniemożliwiającej wnikanie nie tylko wilgoci, ale także innych substancji np. w kuchni podczas gotowania.
Jako eksperci w dziedzinie produkcji oraz montażu płytek z cegły, od ponad dekady przynosimy klientom radość. Dzięki doświadczenie i ogromnej ilości wykonanych inwestycji zarówno w kraju jak i za granicą, możemy zaoferować Państwu nasze wyjątkowe produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Nasze płytki idealnie sprawdza się jako aranżacja wnętrz w stylu retro, jak również w stylu nowoczesnym i industrialnym.
Specjalny impregnat do cegły oferowany przez retrocegła.pl doskonale zadba o atrakcyjny wygląd oraz podkreśli barwę płytek. Nasz impregnat do cegły jako bezbarwna i bezwonna substancja posiada wydajność od 4 do nawet 6 metrów kwadratowych zaimpregnowanej powierzchni na każdy litr preparatu.
Retrocegła.pl służy pomocą nie tylko w doborze odpowiedniego produktu, ale także prowadzi fachowe doradztwo oraz montaż. Na każde Państwa pytanie chętnie odpowiemy oraz doradzimy. Bez względu na to czy chodzi o płytki ze starej cegły czy też chemię montażowa jak impregnat do cegły.
Nie boimy się podjąć żadnego wyzwania gdyż przemawiają za nami opinie setek zadowolonych klientów nie tylko w kraju a nawet Europie. Mamy za sobą również sukcesy w tak bardzo oddalonym od Polski kraju jakim jest Japonia. I to daje nam pewność siebie we wszystkim co robimy.