• Promocja -70,00 zł

New York Loft Czerwony Cegiełka Na Ścianę

29,99 zł
99,99 zł
Zniżka 70,00 zł

Cena za 1 m2

Płytki NEW YORK LOFT CZERWONY to synonim nowoczesności i stylu, idealnie wpisujące się w estetykę współczesnych przestrzeni mieszkalnych i komercyjnych. Ich wyjątkowy design, doskonale harmonizuje się z minimalistycznymi, nowoczesnymi wnętrzami, dodając im charakteru i unikalnego wyrazu. Płytki te to połączenie klasycznego uroku cegły z nowoczesną, symetryczną formą. Dla dopełnienie estetyki płytek, oferujemy również fugi w różnych kolorach, które gwarantują perfekcyjne wykończenie i spójność całej aranżacji.

Przeznaczenie: wnętrza / elewacje

Płytki stworzone z odzyskanej starej cegły rozbiórkowej, płytki wyróżniają się nie tylko solidnością i trwałością, ale również ekologicznym charakterem i niepowtarzalnym wyglądem. Idealnie nadają się one do zastosowania zarówno we wnętrzach, jak i w przestrzeniach zewnętrznych.

Faktura: Gładka 

Wytwarzanie tych płytek odbywa się z wykorzystaniem historycznej, ręcznie formowanej cegły, a konkretnie jej środkowej części, co daje im gładką fakturę.

Kolor: czerwony

Płytki New York Loft Czerwony charakteryzują się różnorodnością odcieni koloru czerwonego. Płytki z tego modelu to paleta czerwieni od jasnych tonów po głębokie, nasycone barwy. Każda płytka to unikalny odcień.

Dodatkowe zabezpieczenie powierzchni: zalecane

Po procesie impregnacji, powierzchnia płytek uzyskuje pełną odporność na wodę, co skutecznie chroni je przed wchłanianiem wody i zanieczyszczeń

Dowiedz się więcej o impregnacji 

Parametry:

Grubość ok. 1 - 1,7 cm

Wysokość ok. 6 - 8 cm

Długość: ok 25-26 cm

Waga: ok. 25 kg/m2

Ilość szt. m2 przy szerokości fugi 15 mm: 40 szt. 

W przypadku domawiania towaru informujemy, że mogą wystąpić różnice kolorystyczne między partiami.
Opis

Narożniki
245

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze

Narożnik NY Loft Czerwony Cegiełka Na Ścianę

13,99 zł -2,08 zł 11,91 zł
  • Promocja -2,08 zł