Krzesło Natural Oak NN

979,99 zł

Krzesło Natural Oak NN to nietuzinkowy minimalistyczny mebel, który zachwycił już wielu swoją prostą formą. Jego wszechstronne zalety obejmują łatwość utrzymania w czystości oraz odporność na zalania, które idą w parze z minimalistycznym i naturalnym charakterem. Siedzisko i oparcie krzesła zostały zaprojektowane tak by emanować harmonią z naturą, minimalistycznym wyglądem ale jednocześnie zapewnia użytkownikom wyjątkową wygodę. Bukowa sklejka, formowana w wysokiej temperaturze, obustronnie fornirowana drewnem dębowym, daje ergonomiczne wsparcie dla pleców, a dzięki swojej elastyczności sprawia wrażenie dodatkowej miękkości. To właśnie elastyczność sklejki bukowej, w połączeniu z jej wysokimi walorami estetycznymi, powoduje, że jest cenionym materiałem chętnie używanym w branży meblarskiej. Krawędzie siedziska  posiadają widoczne warstwy forniru, zaimpregnowanego olejem tekowym, co nadaje krzesłu dodatkowe walory dekoracyjne. Siedzisko krzesła jest pokryte najwyższej jakości fornirem dębowym. Nogi krzesła są wykonane z litego dębu a całość jest zabezpieczona lakierem włoskiej firmy, nadając trwałości na wytarcia i zarysowania. Na nogach krzeseł umieszczono filcowe stopki, aby chronić podłogę i eliminować niepożądane dźwięki przy przesuwaniu krzesła. Dzięki tym wszystkim cechom, krzesło Natural Oak NN łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i minimalizm, doskonale wpisując się w charakter każdego wnętrza. 

Przeznaczenie: Wewnątrz

Krzesła z serii Natural świetnie sprawdzają się w przestrzeniach domowych, zapewniając wygodę domownikom w jadalni, kuchni czy salonie. Są również cenione w branży HoReCa, w takich miejscach jak restauracje, kawiarnie, bary czy bufety hotelowe za swoje walory estetyczne i praktyczne.

Faktura: gładkie

Krzesło Natural Oak NN jest połączeniem bukowej sklejki pokrytej fornirem dębowym i litego dębowego drewna.

Kolor:  naturalny dąb

Siedzisko jest wykonane z bukowej sklejki obustronnie obłożonej warstwą dębowego forniru pokrytego lakierem bezbarwnym. 

Nogi są wykonane z litego drewna dębowego pokrytego lakierem bezbarwnym.

Parametry:

 • Szerokość: 40 cm
 • Głębokość: 41 cm
 • Wysokość: 87 cm
 • Szerokość siedziska: 40 cm
 • Głębokość siedziska: 40 cm
 • Wysokość siedziska: 48 cm
 • Rodzaj ramy: lite drewno dębowe
 • Siedzisko: Bukowa sklejka pokryta  fornirem dębowym
 • Wyposażenie dodatkowe: nogi są wyposażone w wymienne wkręcane grube podkładki filcowe
 • Maksymalne obciążenie: do 120 kg
 • Waga produktu: 6 kg

Czy jest coś dla Ciebie niejasne? - napisz do nas lub zadzwoń, a my rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości!

Czy są dostępne inne warianty kolorystyczne? TAK! - jeśli interesuje Cię indywidualny kolor siedziska, nóg lub tapicerki, skontaktuj się z nami i powiedz o czym marzysz! A my to stworzymy:)