Próbki płytek ceglanych, cegła ręcznie formowana

1,50 zł

Paczka demo zawiera:

  • Lico klasyczne - 1szt.
  • Lico gotyckie - 1szt.
  • New York Loft 3D - 1szt.
  • Retro fugi : piaskowa, biała, szara


*** Paczka próbek nie zawiera płytek mix klasyczny, płytek z serii limitowanych oraz narożników.

*** Obowiązuje limit 5 sztuk na 1 osobę zamawiającą

Wiekowa cegła ręcznie formowana to idealny produkt, który pasuje do stylu zarówno nowoczesnego, jak i retro. Jest to więc oferta, która powinna zadowolić każdego, niezależnie od preferencji. Z tego powodu warto zapoznać się dokładniej z ofertą retrocegla.pl- czyli lidera na Polskim rynku w dziedzinie przywracania do życia starych cegieł.

Cegłą ręcznie formowana, którą poddaje się bardzo wnikliwej analizie, nim przystąpi się do działania, pochodzi z cegieł rozbiórkowych z XIX i XX wieku, a więc możemy wyczuć w niej spory kawał historii. Dzięki temu cegła ręcznie formowana jest wyjątkowa oraz ponadczasowa. Nie oznacza to bynajmniej, że produkty tego typu są wadliwe i zmęczone życiem- wręcz przeciwnie. Cegły pochodzą ze starannie wyselekcjonowanych obiektów, a oferowane płytki są najwyższej jakości. Odpowiednia selekcja, która przeprowadzona jest przez profesjonalistów, zapewnia, że finalnie otrzymamy produkt wysokiej klasy. Cegły ręcznie formowane, poza tym, że są wysokiej jakości, wyglądają też przy tym bardzo ładnie. Ich niepowtarzalność widoczna jest ze sporej odległości. Trzeba przy tym podkreślić, że można je w odpowiedni sposób wyeksponować. Cegły ręcznie formowane można stosować zarówno na zewnątrz budynków- na elewacji, jak i wewnątrz- na przykład w salonie czy kuchni, gdzie będą zachwycały odwiedzających nasze progi. Loftowy oraz industrialny charakter płytek cegieł jest bardzo uniwersalnym rozwiązaniem i tylko od naszej kreatywności zależy to, w jaki sposób zdecydujemy się ten fakt wykorzystać.

Retrocegla.pl to bardzo wyraźny lider na na polskim rynku.Produkcją zajmują się profesjonaliści, a więc mamy do czynienia z porządnym produktem, a działania firmy prowadzone są na dużą skalę, co sprawia, że oferta, jeśli chodzi o cenę, jest bardzo atrakcyjna. Na uwagę zasługuje także to, że jest to jedyna firma w Polsce, która produkuje cegły ręcznie formowane w sposób całkowicie ekologiczny, niegenerujący najmniejszych odpadów.
W przypadku, kiedy mamy pewne wątpliwości i chcielibyśmy się ich wyzbyć, możemy skontaktować się z obsługą klienta- profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów- jest dodatkowym atutem firmy. Dużą zaletą jest również to, że cegły mogą trafić do nas z niezależnie od tego, gdzie mieszkamy, ponieważ dostawa, a także montaż, odbywa się na terenie całego kraju. Autoryzowany montaż produktów jest przeprowadzany na terenie całej Polski. Cegły retro to gwarancja jakości. Firma posiada certyfikaty, które zapewniają, że dostarczany produkt jest najlepszy. Jeśli decydujemy się na zakup, którym jest cegła ręcznie formowana wraz z dedykowaną chemią montażową, udzielona zostaje gwarancja na wszystko, trwająca aż pięć lat.

Retro cegły są więc produktem, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Nie ma w tym nic z przesady i jeśli zależy nam na tym, aby nasz budynek zachwycał swoim pięknem- to trafiliśmy w dobre miejsce i raczej mała jest szansa na to, że ulegniemy rozczarowaniu. Te cegły kiedyś już się sprawdziły, ale wciąż mają chęć do tego, by służyć nowemu właścicielowi.