Lico Klasyczne Pomorskie cegła rozbiórkowa

129,99 zł
229,99 zł
Zniżka 100,00 zł

Cena za 1 m2

1m2 zawiera 50 płytek (z uwzględnieniem przestrzeni na fugę ok. 1,5 cm). Rozmiary płytek mogą się miedzy sobą różnić. Istnieje możliwość przebarwień, różnic kolorystycznych, odprysków i nierównej powierzchni. Minimalne zamówienie 1m2.

Orientacyjne wymiary płytki z cegły:

grubość: ok. 2 cm
wysokość: ok. 6-7 cm
długość: ok. 26 cm
waga: ok. 35kg / m2


Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację naszym impregnatem do cegły.

Aranżując dom czy mieszkanie warto pamiętać, aby wybierać takie materiały, które są trwałe, a przy tym stosunkowo odporne na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest także estetyka, która powinna wpisywać się w styl, który lubicie. Dzięki temu doskonale będziecie czuć się we wnętrzach swojego mieszkania. Doskonałym wyborem są płytki ceglane, które niewątpliwie spełnią Wasze oczekiwania.

Płytki ceglane - stylowe i ponadczasowe


Płytki ceglane z naszej oferty zachwycają. Jest to zachwyt uzasadniony, tym bardziej że są piękne, a za ich pięknem stoi historia. Otóż pochodzą one z rozbiórek budynków z przełomu XIX i XX wieku. Dzięki temu mają zabytkowy charakter, a więc są też ponadczasowe. Wystarczy tylko na nie spojrzeć, by się nimi zachwycić. Ich uniwersalna estetyka jest synonimem stylu i klasy, co oznacza, że płytki ceglane na ścianę mogą odmienić nawet nudne wnętrze i dodać mu polotu.

Gdy czeka Cię remont

Remontowanie mieszkania wydaje się niezbyt przyjemną czynnością, a dodatkowo trzeba znaleźć taki materiał, który rzeczywiście sprawi, że wnętrze stanie się modne. Szczególnie problematyczne jest wyremontowanie mieszania w starej kamienicy, gdy zależy nam na zachowaniu jego charakteru dopasowanego do zabytkowej elewacji. W tym przypadku płytki ceglane na ścianę w tradycyjnym czerwono-brązowym kolorze doskonale się sprawdzą. Warto podkreślić fakt, że jest to materiał nienasiąkliwy, oczywiście konieczne jest zastosowanie odpowiedniej technologii, zapraw i fug czy też klejów. Dzięki temu nie trzeba obawiać się nadmiaru wilgoci na ścianach, a to przekłada się na to, iż nie pojawi się pleśń czy grzyb. Płytki ceglane na ścianę pięknie skomponują się z drewnianą podłogą, zarówno klasycznymi deskami dębowymi, jak i parkietem bukowym czy też sosnowym, w przypadku których widoczne na powierzchni słoje i sęki dodadzą wnętrzu unikalności. Należy zaznaczyć, że płytki ceglane do wnętrz komponują się nawet z nowoczesnymi materiałami takimi jak: podłoga z żywicy epoksydowej, czy też płytki hsv. W małych pokojach warto postawić na odpowiednie rozwiązanie aranżacyjne, a mianowicie zamontować płytki ceglane do wnętrz na jednej ścianie, jako element wyróżniający. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wystroju, gdzie stosuje się meble stylizowane, jak i te wykonane z metalu i szkła. Płytki ceglane do wnętrz podkreślą surowość i wprowadzą nutę tradycji.

Plytki ceglane idealne do wykończenia każdej elewacji

Odpowiednio wykonana elewacja nadaje każdemu budynkowi charakteru. Plytki ceglane są mrozoodporne zatem świetnie sprawdzą się w polskich warunkach. Poza wysoką jakością trzeba przyznać, że także ich estetyka stoi w opozycji do słowa nuda. Plytki ceglane sprawiają, że elewacja przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych, niezależnie czy postawicie tylko na wykończenie jednej ściany czy też całą elewację w płytkach ceglanych.

Niewątpliwie płytka ceglana występuje w wielu wybarwieniach. Chcąc stworzyć elewację w stylu prowansalskim można wybrać tę bieloną. Z kolei do industrialnej pasować będzie płytka ceglana w kolorze szarym albo tradycyjnym czerwonym. Lekko porowata struktura płytki ceglanej sprawia, że nawet nowoczesny budynek nabiera eklektycznego wyrazu.

Opis

Narożniki
249

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze

Narożnik L.Klasyczne Pomorskie Cegła Rozbiórkowa

13,99 zł -2,08 zł 11,91 zł
  • Promocja -2,08 zł