• Promocja -1,30 zł

Cegła Zendra

3,98 zł
5,28 zł
Zniżka 1,30 zł

Cena za sztukę

Cegła Zendra  - to ręcznie formowana pełna cegła, wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością i funkcjonalnością. Wyróżnia się niestandardowym wyglądem i kształtem, gwarantując, że każda z cegieł jest niepowtarzalna. Na swoim licu posiada ożużlenia oraz drobne pęknięcie temperaturowe.

Dane techniczne prezentowanych cegieł: Cegła Zendra

  • Kolor: różne odcienie czerwieni
  • materiał: cegła współczesna ręcznie formowana
  • przeznaczenie: wnętrza / elewacje
  • rozmiar: 115x240x65 mm
  • waga: 3kg / szt.
  • Klasa wytrzymałości na ściskanie: 40N/mm2
  • Mrozoodporność  wg PN-EN 772-22:20219-01
  • Produkt mrozoodporny i wodoodporny; można go stosować na ściany wewnętrzne (w tym do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności-> łazienki, sauny, łaźnie) i zewnętrzne (np. elewacje, cokoły, ogrodzenia). W każdym przypadku zalecamy impregnację Retro impregnatem do cegły.

Na 1 palecie, wysyłanych jest do 350 szt. cegieł

Do tego produktu dostępne są akcesoria montażowe

W przypadku domawiania towaru informujemy, że mogą wystąpić różnice kolorystyczne między partiami.

Kolor: różne odcienie czerwieni

Cegła Zendra to duża różnorodność kolorystyczna, obejmująca odcienie od głębokiej czerwieni wiśni, poprzez subtelne beże, aż po popielate szarości.

Faktura: strukturalna

Pełna, ręcznie formowana cegła o nierównej powierzchni z charakterystycznymi dla niektórych cegieł ożużleniami, oraz drobnymi pęknięciami które podkreślają unikalność tego produktu

Przeznaczenie: wnętrza / elewacje

Cegła Zendra doskonale sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach, pasując do każdego stylu wnętrza jak i na zewnątrz. Bez względu na to, czy jest stosowany w klasycznych, rustykalnych projektach czy nowoczesnych, dodając im ciepła i łamiąc surowość, wykazuje uniwersalność zastosowania. Można go wykorzystać nie tylko do budowy ścian nośnych i działowych, ale również jako materiał na elewacje, ogrodzenia, słupy czy posadzki, co świadczy o jego wszechstronności.

Dodatkowe zabezpieczenie powierzchni: zalecane

Impregnacja gwarantuje całkowitą hydrofobowość, blokując wchłanianie wody i zanieczyszczeń. Środek impregnujący delikatnie podkreśla barwy materiału, nadając mu subtelny połysk.

Dowiedz się więcej o impregnacji 

Do swojego zamówienia potrzebujesz jeszcze